align="justify"> I am a parrot [ttt] - я папуга.am a dog [ggg] - я собака.  
 дидактичністю гра «Будь ласка, покажи мені». 
  Вихователь показує картинки Із збережений членів сім ї. Потім предлагает дітям у відповідь на прохання - «Please, show me a father» - показати картинку Із збережений тата и Сказати: «This is a father». Таким чином вихователь просити показати других членів сім ї. 
  Розучування вірша «Це моя сім я». 
  Дитина розучує цею вірш, вікорістовуючі ляльок пальчикового театру. 
  There is my mother - Це моя мама.is my father - Це мій тато.is my sister - Це моя сестра.is my brother - Це мій брат., mother, sister, brother - Тато, мама, сестра, братin hand - Рука в руціone another - Одне з одним. 
  ІІІ. Заключний частина. 
  Закріплення нового матеріалу. 
  Вихователь показує картинки дітям, Запитуючою «Who is this?» - «Хто це?», діти відповідають «This is a mother, father, sister, brother, grandmother, grandfather». 
  Прощання. 
  На цьом наше заняття закінчено. До побачення - Good bye! 
    ДОДАТОК №2 
   Тема: My family 
  Цілі: 
  Освітня: продовжуваті вчитува дітей назіваті членів сім ї англійською мовою - Father, mother, sister, brother, grandmother, grandfather. 
  Практична: практікуваті дітей у вікорістанні лексико-граматичний структур: My family, This is, Who is this ?, повторити вірш «Це моя сім я». 
  розвиваючий: розвіваті у дітей пам'ять, Рамус, уяву. 
  Виховна: виховувати Інтерес до зайняти англійською мовою. 
  Обладнання: ляльки пальчикового театру, картинки Із збережений членів сім ї, капелюхи. 
  Хід заняття 
				
				
				
				
			  І. Вступна частина. 
  1. Прівітанняmorning, children!- Доброго ранку, діти! Подівіться, хто прийшов до нас у Гості. Це ж Міккі Маус! ВІН дізнався, что ві Дуже добре добре там віршик про сім ю и хочет его почути. Давайте розповімо Йому вірш. 
 . Вправляння у повторенні вівченої лексікі.is my mother - Це моя мама. 
  There is my father - Це мій тато.is my sister - Це моя сестра.is my brother - Це мій брат., mother, sister, brother - Тато, мама, сестра, братin hand - Рука в руціone another - Одне з одним. 
  Вихователь читає и перекладає вірш, діти повторюють Кожний рядок. 
 . Дидактична гра «Сім я пальчіків». 
  Вихователь одягає на руку ляльок пальчикового театру: маму, тата, брата, сестру. Кожне слово діти вместе с вихователь повторюють Тричі. (Father, sister, brother) (3t.) - Мама (тато, брат, сестра). 
  ІІ. Основна частина. 
  Діти, Міккі Маус знає одну чудову гру и хочет з вами погратіся. Ві згодні? 
 . Дидактична гра «Казковий капелюшок». 
  Вихователь пояснює дітям, что, відповідаючі на запитання «Who is this?», можна назваті або ім я людини, або Назву тварини. «Who is this? (This is) Masha. Who is this? (This is) a dog ». Ведучий стоит спиною до других дітей. До него підходять діти по черзі и запітують: «Who is this?». Ведучий повинний візначіті за голосом, хто підійшов: «(This is) Anna». 
 . Дидактична гра «Коті м яч». 
  Вихователь показує картинку Із збережений члена сім ї, потім котіть м яча дитині и запітує: «Who is this?». Дитина: (This is) a sister. 
 . Фізкультхвілінка.up! Hands down! Hands on hips! Down! Stand up! Stand still! 
  Вихователь разом з дітьми промовляють слова и віконують Рухі. 
  7. Дидактична гра «Хто відсутній?» 
  Вихователь розкладає картинки картинки Із збережений членів сім ї на столі. «Зараза я заберу одну картинку, а ві скажете, кого немає. Например, я забираю картинку Із збережений мами. Кого немає?- Мамі - Правильно. Тепер скажіть це слово англійською - а mother ». 
  заразитися я живити: «Хто відсутній? Who is absent? », А ві відповісте:« A mother »або« A mother is absent ». 
  Перед тім як заховаті картинку, вихователь дает наказ: «Close your eyes!» - «Закрійте очі!». Вихователь забирає картинку: «Open your eyes!- Відкрійте очі! ». Діти відкрівають очі и говорять, якої картинки не вістачає. 
  дидактичністю гра «Хто це?» 
  Вихователь приносити 4 капелюхи: жіночий, чоловічий, для дівчинки и для хлопчика. ЦІ капелюшки віносять за двері. Одна дитин...