поки не буде знайдена коробочка з таким же шумом. Потрібно знайти пари всіх коробочок.
. Розминка «Лисонька, де ти?"
Мета: емоційна і м'язова розрядка.
Діти стають у коло, ведучий в середині. Потім вони відвертаються і закривають очі. У цей час ведучий ходить по колу і непомітно для хлопців умовленого заздалегідь дотиком призначає лисицю, решта - зайці. За сигналом всі відкривають очі, але ніхто не знає; хто ж лисиця. Ведучий кличе перший раз: «Лисонька, де ти?» Лисиця не повинна видавати себе ні словом, ні рухом, так само і другий раз, а в третій-лисиця відповідає: «Я тут» - і кидається ловити зайців. Зайця, який присів навпочіпки, ловити не можна. Спіймані зайці виходять з гри.
. Вправа «Розфарбуй правильно».
Мета: розвиток уміння відтворювати зразок.
Матеріал: на кожного учня аркуш паперу з намальованими на ньому зразком і фігурами для розфарбовування, кольорові олівці.
Ведучий просить учнів розфарбувати (або заштрихувати) бусинки так, як показано на зразку.
Діти виконують завдання.
Заключна частина
8. Рефлексія минулого заняття
Хлопці, ніж ми сьогодні займалися? Що вам сподобалося? Чому
А що не сподобалося? Чому?
. Ритуал прощання.
Діти стають в коло, триматися долоньками один за одного і хором говорять:
Всім всього хорошого!
Заняття 5
Тема: Розвиток мислення.
Мета: Розвиток мислення.
Завдання:
· Розвиток зорової пам'яті.
· Розвиток мислення (абстрагування).
· Розвиток точності рухів.
· Виховання доброзичливого ставлення до оточуючих.
Матеріал: демонстраційні таблиці із зображенням предметів, геометричних фігур, 8-10 різних предметів середньої величини.
Хід заняття
Вступна частина
1. Ритуал вітання
Добрий день, хлопці, почнемо наше заняття з ритуалу привітання.
Для цього скажімо добрі слова один одному по колу. Почнемо з мене.
Чудово!
. Рефлексія минулого заняття.
Хлопці, чим ми займалися на минулому занятті? Що вам сподобалося? Чому?
А що не сподобалося? Чому?
. Розминка «Лисонька, де ти?"
Мета: емоційна і м'язова розрядка.
Діти стають у коло, ведучий в середині. Потім вони відвертаються і закривають очі. У цей час ведучий ходить по колу і непомітно для хлопців умовленого заздалегідь дотиком призначає лисицю, решта - зайці. За сигналом всі відкривають очі, але ніхто не знає; хто ж лисиця. Ведучий кличе перший раз: «?? Ісонька, де ти? »Лисиця не повинна видавати себе ні словом, ні рухом, так само і другий раз, а в третій-лисиця відповідає:« Я тут »- і кидається ловити зайців. Зайця, який присів навпочіпки, ловити не можна. Спіймані зайці виходять з гри
Основна части...