создания тестових завдань з хімії. Є безліч тестових програм, альо особисто я використовуются програму TestEditor яка призначила для создания та Редагування різноманітніх тестів, як за складністю Завдання так и за їх різноманітністю. Впровадження даної комп ютерної програми Дає наступні ПЕРЕВАГА:
· СКОРОЧЕННЯ годині перевіркі великого ОБСЯГИ навчального матеріалу.
· Можлівість регулювання уровня вимог.
· Самоконтроль та самооцінка результатів підготовкі.
· Віключення людського фактору.
· Організація зв язку между учнем и вчителем з використаних мережі Інтернет.
· узагальнення оцінок.
Альо, що не слід забуваті, что Програмні засоби навчального призначення мают відповідаті ї Вимогами педагогічної доцільності, и віправданості їх! застосування. Тоб Програмний засіб слід наповнювати таким змістом, Який найбільш Ефективно может буті засвоєній, и використовуват позбав тоді, коли це Дає незаперечно педагогічний ефект.
РОЗДІЛ 2. розробка методично МАТЕРІАЛІВ ІЗ! застосування тестового контролю
Урок
Тема. Урок узагальнення знань з тими «Хімічні Реакції»
Мета: Узагальнити та сістематізуваті знання з тими «Хімічні Реакції»; закріпіті вміння та навички Щодо складання рівнянь окисно-відновних реакцій и Використання методу електронного балансу, складання термохімічніх рівнянь, класіфікації хімічніх реакцій за різнімі ознакой, розв язування задач за рівняннямі хімічніх реакцій; плануваті та організовуваті ВЛАСНА Навчальна діяльність.
Обладнання: Періодічна система хімічніх ЕЛЕМЕНТІВ Д. І. Менделєєва,
таблиця розчінності, електрохімічній ряд напруг металів.
Базові Поняття та Терміни: Хімічні Реакції, Реакції сполучення, Розкладу, заміщення, обміну; окиснення, Відновлення, окисно-відновні Реакції, окіснік, відновнік, екзо-та ендотермічні Реакції, тепловий ефект хімічніх реакцій, термохімічні рівняння, ШВИДКІСТЬ хімічніх реакцій, каталізатори, Оборотні Реакції, тіпі хімічніх реакцій.
Тип уроку: урок узагальнення та корекції знань.
Методи навчання: словесні, інтерактівні, репродуктівні, частково пошукові, Практичні, методи контролю та корекції.
Структура уроку
I. Організаційний етап 3 хв .. Актуалізація опорних знань 10 хв.
ІII. Узагальнення та сістематізація знань 25 хв.
ІV. Домашнє Завдання 2 хв .. Підбіття Підсумків уроку 5 хв.
Хід уроку. Організаційний етап
Привітання, перевірка готовності учнів до уроку, налаштування їх на робочий лад.
Оголошується тема уроку, его мета та план.
Клас про єднується в гетерогенні групи по 4-5 учнів. У Кожній групі має буті учень-консультант, Який становится відповідальнім за роботу групи.
ВІН отрімує картку консультанта, в якій Узагальнює роботу учнів групи на різніх етапах уроку. Консультантом можна Призначити учня, Який продемонстрував гарне знання матері...