240/4=215699.58  
 ео=Mbr/Nbr=215699.58/43861.09=4.92 
  е=еоh + 0,5h-а=4.92 · 1.075 + (0.5 · 25-4)=13.79 
  За умови, що Аs=As /, висота стиснутої зони 
  х=43861.09/(1.1 · 148 · 50)=5.39см 
 ?=х/ho=5.388/(25-4)=0.26 
   81031.91/(148 · 50 · 21)=0.52 lt; 0.544 
  81031.91 · 13.79/(148 · 50 · 21 ^ 2)=0.34 
  (0.342-0.521 · (1-0.5 · 0.521))/(1-4/21)=- 0.05 
  - (- 0.053 + 0.107 · - 0.053-0.521)/2 + (((- 0.053 + 0.107 · - 0.053-0.521)/2) ^ 2 + 0.309 · - 0.053 · 0.71976) ^ 0.5=0.56 
  400/(3750 · (1-0.71976/1.1))=0.31 
  При? n=0.521 lt; xr=0.544 
  As=As '= (148 · 50 · 21 · (- 0.053))/3750=- 2.2см2 
  Комбінація 3 
   ео=М/N=(2714.69 · 100) /124893=2.17 
  I=2 [bh3/12 + bh (c/2) 2]=2 · (50 · (25 ^ 3)/12 + 50 · 25 · (105/2) ^ 2) =7020833.33 
  М1L=МL + Nl * (с/2)=2 753 + 49770 · (105 · 0.01/2)=28882.25 
  М1=М + N * (с/2)=2714.69 + 124893 · (105 · 0.01/2)=68283.52 
  b=1 jl=1 + b (М1l/М1)=1 + 1 · (28882.25/68283.515)=1.42 
  d=ео/h=2.17/130=0.02 
  d min=0.5-0.01 · (17.625 · 100/130) - 0.01 · (148/10) · 1.1=0.2 
  Rb - тут в МПа. 
  При коефіцієнті армування m=0,0065 
  Is=m bho (0,5h-а) 2=2 · 0.0065 · 50 · 25 · (130/2-4) ^ 2=60466.25 см4. 
  Після розрахунку площі арматури пересчетать m=As/Аb; 
  As, Аb - площа арматури і бетону. 
  (6.4·306000/((10.125·100)^2))·((3266666.67/1.62)·(0.11/(0.1+0.24)+0.1)+6.54·27508)=1975166.26
  h=1/(1-N/Ncr)=1/(1-106123/1975166.26)=1.06-коефіцієнт враховує гнучкість колони. 
   Зусилля в гілках колони: 
 =N/2 ± M h/c 
  1=106123/2 + 5078.17 · 100 · 1.057/80=59771.03 
  Nbr2=124893/2-2714.69 · 100 · 1.075/105=59667.17 кг 
  Mbr=(QS)/4=1053.5 · 240/4=63210кг * м 
  ео=Mbr/Nbr=63210/59667.17=1.06 
  приймаємо ео=2,51 см. 
  е=ео h + 0,5h-а=1.06 · 1.079 + (0.5 · 25-4)=9.64см 
  За умови, що Аs=As /, висота стиснутої зони 
  =59667.17/(1.1 · 148 · 50)=7.33см 
 ?=х/ho=7.33/(25-4)=0.35 
   Визначаємо коефіцієнти 
				
				
				
				
			   65236.17/(148 · 50 · 21)=0.42 
  65236.17 · 9.64/(148 · 50 · 21 ^ 2)=0.19 
  (0.193-0.42 · (1-0.5 · 0.521))/(1-4/21)=- 0.15 
  Т.к? n=0.42 lt; xr=0.544 
  При? n lt; xr 
  (148 · 50 · 21 · (- 0.145))/3 750=- 6.01см2 
   по мінімальному відсотку армування. 
  Аs=0,004? b? ho=0.004 · 50 · 21=4.2 см2. 
  Приймаємо в однієї гілки As=As '= 2d 14A-III As=2 · 1.539=3.08см2 
  Повна площа арматури As=6.156 см2 
   6.3. Розрахунок проміжної розпірки. 
   Згинальний момент у розпірці 
   Mds=(QS)/2=3594.993 · 240/2=431399.16кг * см 
  S=240 см-відстань між центрами розпірок нижньої секції 
  Перетин розпірки: b=50 см; h=40 см; hо=36см. 
   Аs=As/431399.16/(3600 · (36-4))=3.74см2 
   Приймаємо 2d 16A-III As=2 · 2.011=4.02см2 
  Поперечна сила в розпірці: 
 =(2Мds)/c=2 · 431399.16/105=8217.13кг 
   Визначаємо 
  Q=j b4 g b2Rbtbho=0.4 · 1.1 · 10.7 · 50 · 36=8474.4кг 
  Т.к. Qds=8217.13 lt; 8474.4 
   не потрібно розрахунок арматури 
  Застосовуємо поперечну арматуру d 12 мм класу A-III крок s=200 мм 
  =(1.5 · 10.7 · 50 · 36 ^ 2) /3594.993=289.3 
 =8474.4 кг 
  8474.4/(2 · 36)=117.7кг/см 
 =2900 · 2 · 1.131/(200/10)=327.99кг/см 
  .99кг/см gt; 117.7 кг/см 
 =2 · 10.7 · 50 · 36 ^ 2=1386720кг * см 
 =(1386720/327.99) ^ 0.5=65.02см 
 =8474.4 + 327.99 · 65.02=29800.31кг=8217.13 lt; Qu=29800.3098 
  Міцність похилого перерізу розпірки достатня. 
   6.4. Розрахунок підкранової консолі 
   На консоль колони діє сила 
   N=(Dmax + Gпб) *? f=(74.42 + 4.72) · 1.2=94.97т 
   Розміри консолі h=0,7м; b=0,5 м; а=0,5 м. 
  bb=50х50см - заставна деталь під підкранових балку. 
  Aloc1 - площа зминання; 
  y=1,0 - при ...