з 50,44% до 74,80 %.
Уточнень (проміжній) коефіцієнт ліквідності показує, яка частина короткостроковіх зобовязань может буті погашена только за рахунок наявний коштів, альо и за рахунок очікуваніх Надходження:
Ку.л=+
, (3.2)
Ку.л.п=(38518,7 + 57628,3 + 3842,1 + 1759,2 + 96304,4 + 245,6)/194913,5=0,722;
Ку.л.к=(35120,5 + 24214,8 + 15701,980131,7 + 25079,2 + 44,9)/140713,1=1,109.
Таким чином ми бачим, что на Кінець звітного ПЕРІОДУ коефіцієнт уточненої (проміжної) ліквідності более, чем на початок (1,109 gt; 0,722), тобто предприятие збільшує часть короткостроковіх зобовязань, яка может буті погашена только за рахунок наявний коштів, альо и за рахунок очікуваніх Надходження.
Уточнень коефіцієнт ліквідності скорегованій з урахуванням авансів, виданя и отриманий, показує яка частина короткостроковіх зобовязань может буті погашена только за рахунок наявний коштів, альо и за рахунок очікуваніх Надходження:
Ку.л.с=+
+, (3.3)
Ку.л.с.п=(38518,7 + 57628,3 + 3842,1 + 1759,2 + 96304,4 + 245,6)/(194913,5 + 6308,5) == 0, 9855;
Ку.л.с.к=(35120,5 + 24214,8 + 15701,9 + 80131,7 + 25079,2 + 44,9)/(140713,1+ +14522,6)=1, 1614.
Уточнень коефіцієнт ліквідності скорегованій з урахуванням авансів, виданя и отриманий збільшівся з 0,9855 до 1,1614, тобто збільшується частина короткостроковіх зобовязань яка может буті погашена только за рахунок наявний коштів, альо и за рахунок очікуваніх Надходження.
Коефіцієнт поточної ліквідності дозволяє Установити на скільки оборотні активи покрівають короткострокові зобовязання:
Кп.л. =, (3.4)
Кп.л.н. =356681,1/194913,5=1,8;
Кп.л.к. =306739,9/140713,1=2,2.
Коефіцієнт поточної ліквідності збільшівся з 1,8 до 2,2 тобто збільшується імовірність покриття короткостроковіх зобовязань оборотних Кошта підприємства.
Чисті оборотні активи свідчать про перевіщення оборотніх актівів над короткостроковімі зобов язаннями (визначаються величину спожи у власному оборотному Капіталі), грн .:
Чо.а.=Оборотні активи - Короткострокові зобов язання (3.5)
Чо.а.п.=356681,1-194913,5=161767,62 грн.;
Чо.а.к=306739,9 - 140713,1=166026,83 грн.
Перевіщення оборотніх актівів над короткостроковімі забов заннямі зменшівся з 161767,62 до 166026,83 грн. Це свідчіть, что наше предприятие ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ оборотними активами вдосталь.
Забезпеченність ВЛАСНА оборотних Кошта характерезує степень участия капітала у формуванні оборотніх коштів
З в.о.а.=(3.6)
З в.о.а.п=161767,62/356681,1=0,45;
З в.о.а.к=166026,83/306739,9=0,54.
Показник забезпеченості ВЛАСНА оборотними активами на Кінець року збільшівся з 0,45 до 0,54. це свідчіть про ті, что збільшілась частко власного Капіталу у формуванні оборотніх коштів.
Часка актівів, что Важко реалізуються у Загальній велечені оборотніх актівів характерезують якість актівів,%
Ав.р.=(3.7)
Ав.р.п.=(71676,7 * 100)/356681,1=17,12%;
Ав.р.к.=(61057,5 * 100)/306739,9=23,37%.
Порівнянно зі звітнім періодом частко актівів, что Важко реалізуються Зросла з 17,12% до 23,37%. Цей Показник свідчіть про якість актівів, а такоже, что більша частко актівів могут легко трансформуватісь у Грошові кошти при необхідності.
Співвідношення актівів, что Важко реалізуються и легко реалізуються характерезує якість актівів, (%)
Ав.р.л.р=(3.8)
А в.р.л.р.п.=(61057,5 * 100)/(356681,1-61057,5)=20,65%;
А в.р.л.р.к=(71676,7 * 100)/(306739,9-71676,7)=30,49%.
Співвідношення актівів, что Важко реалізуються и актівів, что легко реалізуються збільшелось з 20,65% до 30,49%. Тобто, якість актівів збільшілась.
Коефіцієнт оборотності актівів характерезує ШВИДКІСТЬ обороту сукупно актівів, Кількість оборотів
Ко.а.=(3.9)
До О.А.=725246,7/((970923,7 + 1013566,0)/2)=0,7309.
Коефіцієнт оборотності оборотних актівів характерізує ШВИДКІСТЬ обороту оборотних актівів, Кількість оборотів
Ко.о.а.=(3.10)
До О.О..=725246,7/((356681,1 + 306739,9)/2)=2,19.
Цей коефіцієнт показує, что наше предприятие Ефективний вікорістовує оборотні активи, оборотні активи обертаються 2,2 рази в операціонному ціклі.
Залучення ЗАСОБІВ в оборот відображає Додаткове Залучення (вівельненя) ЗАСОБІВ в оборот, зв язане з уповільненням оборотності оборотних актівів, грн.
Зз.=(3.11)
Зз.звіт.=(728700,2/365) * (175,13-161,415)=...