Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые проекты » Оцінка впливу на навколишнє середовище підприємства з виробництва ЗБВ

Реферат Оцінка впливу на навколишнє середовище підприємства з виробництва ЗБВ





align="justify"> 2. Для решти газоподібних речовин:

.

21,51 * 30=645,3 м


1.7.3 Розрахунок небезпечної швидкості вітру

Значення небезпечної швидкості і м (м/с) на рівні флюгера (зазвичай 10 м від рівня землі), при якій досягається найбільше значення приземної концентрації шкідливих речовин з м, у разі f lt; 100, при , визначається за формулою:


(10)


1.7.4 Розрахунок приземних концентрацій шкідливих речовин при несприятливих метеорологічних умовах.


Максимальне значення приземної концентрації шкідливої ??речовини з мі (мг/м 3) при несприятливих метеорологічних умовах і швидкості вітру u (м/с), що відрізняється від небезпечної швидкості вітру u м (м/с), визначається за формулою:


(11)

де r - безрозмірна величина, яка визначається в залежності від ставлення u/u м.

Середня швидкість вітру в місті Красноярськ u=2.3 u/u м.=2.3/2.4=0,96м/с;

При u/безмарзмерная величина r визначається за формулою:


(12)

1. Для твердих частинок:

. Для оксиду азоту NO:

. Для діоксиду азоту

. Для діоксиду сірки

. Для оксиду вуглецю СО:

. Для бенз (а) пірену:


Відстань від джерела викиду х ми (м), на якому при швидкості вітру u і несприятливих метеорологічних умовах приземна концентрація шкідливих речовин досягає максимального значення з мі (мг/м 3), визначається за формулою:


(13)


де р - безрозмірний коефіцієнт, що визначається залежно від ставлення u/u м, при 0,25 lt; u/u м 1, визначається за формулою:


(14)


1.7.5 Розрахунок приземних концентрацій на різних відстанях від джерела викидів

При небезпечної швидкості вітру приземна концентрація шкідливих речовин з (мг/м3) в атмосфері по осі факела викиду на різних відстанях х (м) від джерела викиду визначається за формулою:


C=s 1 C м (15)

де s 1 - безрозмірний коефіцієнт, що визначається залежно від ставлення x/x м і коефіцієнта F формулами:


(16) (17)

Знайдемо приземному концентрацію шкідливих газоподібних речовин (мг/м 3) на відстанях 200; 400; 564,5; Тисяча сто двадцять дев'ять; 1 300; 1500 метрів від джерела викидів.


Для газоподібних речовин (NO, NO 2, SO 2, CO, бенз (а) пірен):


=100 м

=200 м

=322,65 м 0,5

=645,3 м

=750 м

=850м

S 1=3 (0,155) 4 - 8 (0,155) 3 +6 (0,155) 2=0,12

S 2=3 (0,31) 4 - 8 (0,31) 3 +6 (0,31) 2=0,37

S 3=3 (0,5) 4 - 8 (0,5) 3 +6 (0,5) 2=0,69

S 4=3 (1) 4 - 8 (1) 3 +6 (1) 2=1

S 5== 0,96

S 6== 0,92


Концентрації NO на різних відстанях:


=0,12 * 0,0007=0,000084 мг/м 3

=0,37 * 0,0007=0,00026 мг/м 3

=0,69 * 0,0007=0,00048 мг/м 3

=1 * 0,0007=0,0007 мг/м 3

=0,96 * 0,0007=0,00067 мг/м 3

=0,92 * 0,0007=0,00064 мг/м 3


Концентрації на різних відстанях:


=0,12 * 0,0043=0,00051 мг/м 3

=0,37 * 0,0043=0,0016 мг/м 3

=0,69 * 0,0043=0,003 мг/м 3

=1 * 0,0043=0,0043 мг/м 3

=0,96 * 0,0043=0,00413 мг/м 3

=0,92 * 0,0043=0,00396 мг/м 3


Концентрації на різних відстанях:


=0,12 * 0,11=0,0132 мг/м 3

=0,37 * 0,11=0,041 мг/м 3

=0,69 * 0,11=0,076 мг/м 3

=1 * 0,11=0,11 мг/м 3

=0,96 * 0,11=0,106 мг/м 3

=0,92 * 0,11=0,101 мг/м 3


Концентрації CO на різних відстанях:

...


Назад | сторінка 12 з 23 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Система контролю рівня викиду шкідливих речовин (оксиду вуглецю) на НПС
  • Реферат на тему: Розрахунок концентрації забруднюючих речовин в районі викиду
  • Реферат на тему: Вплив на навколишнє середовище шкідливих речовин в результаті викиду спалюв ...
  • Реферат на тему: Розрахунок концентрації забруднюючих речовин
  • Реферат на тему: Методи розрахунків викидів і скидів шкідливих речовин