Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые проекты » Залізобетонні і кам'яні конструкції багатоповерхового промислової будівлі

Реферат Залізобетонні і кам'яні конструкції багатоповерхового промислової будівлі





196,4 - 67,82 · у1=0,

звідки у1=2,9 м;

Мmax=- 344 · 2,9/7,2 + 67,82 · 2,9 · (7,2-2,9)/2=284 кН? м:

мінімальний момент в прольоті при М21=- 254 кН? м q=g=35,9 кН (при схеми завантаження 1 + 3)

Мmin=- 254 · у2/7,2 + 35,9 · у2 · (7,2 - у2)/2;

Q (y2)=dM (y2)/dy=0;- 254/7,2 + 35,9 · (7,2 - 2у2)/2=0:

, 96-35,9 · у1=0,

у2=2,6 м:

Мmin=- 254 · 2,6/7,2 + 35,9 · 2,6 · (7,2- 2,6)/2=123 кН? м:

поперечні сили

Q1max=(g + v) · у1=67,82 · 2,9=197 кН (при схемі 1 + 2);

Q1min=g · у2=35,9 · 2,6=93 кН (при схемі 1 + 3);

Q21max=(g + v) · l - Q1max=67,82 · 7,2 - 197=291 кН (при схемі 1 + 2);

Q21min=g · l - Q1min=35,9 · 7,2 - 93=165 кН (при схемі 1 + 3).

За отриманими екстремальним значенням М і Q будують огинають епюри (рис. 2.4).

Малюнок 2.4 огинає епюри


Визначення опорних моментів ригеля по грані колони.

Розрахунковим на опорі буде перетин ригеля по грані колони. У цьому перерізі згинальний момент М1=М - Q · hcol/2.

Необхідну схему завантаження для розрахункового опорного моменту ригеля по грані колони часто можна встановити порівняльним аналізом величин опорних моментів по табл. 1.3 і обмежити обчислення однієї цією схемою. Наведемо тут обчислення за схемами 1 + 2 і 1 + 3.

Опорний момент ригеля по грані колони зліва М (21) 1 (абсолютні значення):

по схеми завантаження 1 + 3

М (21) 1=М21 - Q21 · hcol/2=254 - 165 · 0,4/2=221 кНм;

за схемою завантаження (1 + 2)

М (21) 1=М21 - Q21 · hcol/2=344 - 291 · 0,4/2=286 кНм;

Опорний момент ригеля по грані колони праворуч М (23) 1:

по схеми завантаження 1 + 3

М (23) 1=М23 - Q23 · hcol/2=281 - 244 · 0,4/2=232,2 кНм;

по схеми завантаження 1 + 2

М (23) 1=М23 - Q23 · hcol/2=219 - 129 · 0,4/2=193,2 кНм;

Отже, розрахунковий опорний момент ригеля по грані колони дорівнює: М1=286 до · Нм.

Розрахунок міцності ригеля по перетинах, нормальним до поздовжньої осі.

Характеристики міцності бетону та арматури.

Бетон важкий класу В20:

розрахункові опори при стисканні Rb=11,5 МПа:

при розтягуванні Rbt=0,9 МПа;

коефіцієнт умов роботи бетону g b2=0,9;

модуль пружності Еb=24000МПа.

Арматура поздовжня робоча класу А-III:

розрахунковий опір Rs=365 МПа;

модуль пружності Еs=200000 МПа.

Визначення висоти перерізу ригеля.

Висоту перетину підбираємо по опорному моменту при x=0,35, оскільки на опорі момент визначений з урахуванням освіти пластичного шарніра. Прийняте ж перетин ригеля слід перевірити по прогінній моменту (якщо він більше опорного) так, щоб відносна висота стиснутої зони була x? x R і виключалося переармірованное неекономічне розтин.

По таблиці (ІІІ.1. 2) при x=0,35 знаходимо значення a=0,289, визначаємо граничну відносну висоту стиснутої зони бетону за формулою



Тут w=0,85 - 0,008 · Rb=0,85 - 0,008 · 0,9 · 11,5=0,77; sSR=Rs=365 МПа;

sSC, U=500 МПа при gb2=0,9 lt; 1 (максимальне напруження в арматурі стиснутої зони).

Рахуємо:


см


повна висота перерізу h=h0 + а=57+ 5=62 см.

Приймаємо h=70, b=30.

Перевірка прийнятого перетину по опорному моменту в даному випадку проводиться, так як М1=284 кН · м lt; М=286 кН · м.

Підбір перерізів арматури в розрахункових перетинах ригеля.

Перетин поздовжньої робочої арматури ригеля підбирають за М в трьох нормальних перетинах: у першому і середньому прольотах, на середній опорі.

Перетин в першому прольоті: М=284 кН · м, h0=h - а=70 - 7=63 см (арматура розташована у два ряди)

Обчислюємо

am=М/(Rb · b · h02)=28400000/(0,9 · 11,5 · 30 · 632 · (100))=0,262;

Знаходимо відповідне значення по таблиці (ІІІ.1.2) z=0,845

Аs=М/(Rs · z · h0)=28400000/(365 · 0,845 · 63 · (100))=14,41 см2.

Прийнято 4? 22 А-III з Аs=15,20 см2.

Перетин в середньому прольоті: М=195 кНм, h0=70 - 6=64 см.

am=М/(Rb · b · h02)=15850000/(0,9 · 11,5 · 30 · 642 · (100))=0,124;

z=0,934

Аs=М/(Rs · z · h0)=15850000/(365 · 0,934 · 64 · (1...


Назад | сторінка 13 з 20 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Проектування і розрахунок попередньо напруженої плити перекриття, розрізног ...
  • Реферат на тему: Розрахунок ребристої плити і ригеля перекриття
  • Реферат на тему: Технологічний процес виготовлення ригеля зварного
  • Реферат на тему: Розробка схеми автоматичного контролю і сигналізації ректіфікаційної колони
  • Реферат на тему: Розрахунок міцності крайньої колони одноповерхової рами промислового будинк ...