за формулою:
,
де Н % - відсоток націнки, яку визначає сам посередник);
ПДВ з - сума податку на додану вартість, руб. (Визначається за формулою:,
де ПДВ % - процентна ставка податку на додану вартість відповідно до Податковим кодексом РФ дорівнює 18%).
Собівартість одиничної турпослуги або Зх у = 690 руб.
Таким чином,
Нс = 690 * 0,15 = 105,5
ПДВ з = 690 * 0,18 = 124,5
Отже, ціна на послугу розміщення у готелі В«SalsaВ» дорівнює:
Ц У = 690 + 105,5 + 124,5 = 920 руб. p> Глава VI : ПЛАНУВАННЯ І ПРОГНОЗУВАННЯ ПОКАЗНИКІВ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА
В
Розрахунок планованого доходу і прибутку:
- Загальний дохід TR = P * Q, де
Р - ціна кінцевої продукції;
Q - обсяг виробленої продукції;
TR = 920 * 450 = 414000 (Руб./Міс.) p> Виплата єдиного податку за спрощеною системі оподаткування становитиме:
414000 * 6% = 414000 * 0,06 = 25 000 (руб./Міс.) p> - Загальні витрати ТС = FC + VC, де
FC - постійні витрати
VC - змінні витрати
ТЗ = 312000 (Руб./Міс.) p> - Середні загальні витрати АТС = ТЗ/Q
АТС = 312000/450 = 690 (грн.)
- Прибуток = дохід - витрати:
Прибуток = 414 000 - 312000 = 102000 (грн.)
В
- Чистий прибуток Прибуток - податки:
Чистий прибуток = 102000 - 25 000 = 77000 (грн.)
- Загальна рентабельність R = (ЧПР/дохід) * 100%, де
ЧПР - чистий прибуток
R = (77000/414 000) * 100% = 18,5%
- Рентабельність витрат Rз = (ЧПР/МС) * 100%
R з = (77000/312 000) * 100% = 24,7 %
- Рентабельність вкладеного капіталу
Rk = балансовий прибуток/статутний капітал * 100%
Rk = 102 000/8 680 000 * 100% = 1,2%
- Продуктивність праці = виручка на місяць/чисельність працівників =
414000/6 = 69000 руб.
- Визначимо рівень витрат обігу до товарообігу =
= загальна сума витрат/товарообіг * 100% =
= (312 000/414 000) * 100% = 75, 4%
Даний показник свідчить про рентабельність туристської організації.
ВИСНОВОК:
Отже, ми з'ясували, що:
1. готельна діяльність відноситься до виробничої сфери бізнесу: тут створюються і реалізуються туристам послуги розміщення. p...