ння становіть:
Кисп. = Qвип/M,
де Кисп. - Коефіцієнт Використання,
Qвип - ОБСЯГИ випуску,
М - виробнича Потужність,
отже Кисп. = 20,8/40,42 = 0,5. p> Збільшівші коефіцієнт Використання до середньогалузевого сертифіката № - 0,8 мі зможемо знізіті собівартість ПРОДУКЦІЇ ї, отже, збільшити прибуток.
У Копійчаної віраженні ОБСЯГИ випуску при коефіцієнті Використання - 0,5 становіть 148,5 млн. грн. у СЕРЕДНЯ рентабельність по Галузі становіть 11%. Значити собівартість випуску цієї ПРОДУКЦІЇ буде дорівнює:
Свип. = Qвип. /1,11,
де Свип - собівартість випуску продукції В оптових цінах, млн. грн;
Qвип - ОБСЯГИ випуску, млн. грн;
у такий способ Qвип = 148,5/1,11 = 133,8 млн. грн. p> Собівартість однієї тонни ПРОДУКЦІЇ становіть:
З1т = Qвип.себ/Q Вў вип,
де З1т - собівартість однієї тонни, тис. грн;
Qвип.себ - собівартість випуску продукції В оптових цінах, млн. грн;
Q Вў вип - ОБСЯГИ випуску, у тіс. тонн;
отже, З1т = 133,8/20,8 = 6,43 тис.. грн.
У СЕРЕДНЯ по Галузі повна собівартість ПРОДУКЦІЇ Складається з 85% змінніх витрат и 15% постійніх, того собівартість однієї тонни ПРОДУКЦІЇ Складається з 5,46 тис.. грн. змінніх витрат и 0,96 тис.. грн. постійніх витрат.
Если збільшити виробничу Потужність до Кисп. = 0,8, коли ОБСЯГИ випуску складі:
Q Вў вип = М x Кисп.
Q Вў вип - ОБСЯГИ випуску, у тіс. тонн;
М - Потужність фабрики, тіс. тонн;
Кисп. - Коефіцієнт Використання,
тоді Q Вў вип = 40,42 x 0,8 = 32,3 тис.. тонн.
Змінні витрати випуску складуть:
5,46 x 32,3 = 176,35 млн. грн.
За умови, что постійні витрати ті ж - смороду НЕ міняються Зі збільшенням ОБСЯГИ. Смороду становляться:
0,96 тис.. грн. x 20,8 тис.. тонн = 19,96 млн. грн.
Таким чином, повна собівартість випуску фабрики при завантаженні рівної 80% складі:
Сполн. = Зпер. + З пост. = 176,35 + 19,96 = 196,3 млн. грн. br/>
При тій же рентабельності ОБСЯГИ випуску в оптових цінах складі:
Q віп. = Сполн. x Р,
де Р - рентабельність дорівнює 11%;
Q віп. = 196,3 x 1,11 = 217,9 млн. грн. p> Прибуток фабрики винна Скласти:
П = Q віп. - Сполн. br/>
у такий способ П = 217,9 - 196,3 = 21,6 млн. грн. p> Отже, ціна однієї тонни продукту винна Скласти:
Ц1т = Q віп. опт. цін/Q віп. = 217,9 млн. грн. /32,3 тис.. тонн = 6,74 тис.. грн.
тоб ціна знизитися на 5,5% (булу 7,14 тис.. Грн., Стала 6,74 тис.. Грн.). p> Альо ЯКЩО фабрика буде реалізовуваті продукцію по тій же ціні, что дорівнює 7,14 тис.. грн. за 1 умовно тонну, вона буде мати прибуток у розмірі: Q віп. опт. ЦІН = 7,14 x 32,3 = 230,6 млн. грн. І прибуток становітіме 230,6 - 196,3 = 34,3 млн. грн. p> Таким чином, при збільшенні завантаж...