Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые обзорные » Освоєння і виконання комплексу розрахунків з обгрунтування економічної доцільності бізнес-проекту

Реферат Освоєння і виконання комплексу розрахунків з обгрунтування економічної доцільності бізнес-проекту





ехові собівартості виробів А і Б знайдені раніше. p align="justify"> Загальнозаводські витрати ОЗР для виробів А і Б визначають нормативом НОЗР від основних заробітних плат виробничих робітників по кожному виробу:

ОЗРА = ОЗПРА * НОЗР/100,

ОЗРБ = ОЗПРБ * НОЗР/100,


де НОЗР - норматив загальнозаводських витрат, а заробітні плати розраховані вище.

ОЗРА = 123,855 * 80/100 = 99,1 грн.

ОЗРБ = 82,57 * 80/100 = 66,06 грн.

Витрати на обов'язкове страхування майна СІ знаходять за нормативом НІС наступним чином:


СІА = ОЗПРА * НІС/100,

СІБ = ОЗПРБ * НІС/100,


де НІС - норматив витрат на страхування майна.

СІА = 123,855 * 5/100 = 6,193 грн.

СІБ = 82,57 * 5/100 = 4,13 грн.

Витрати на обов'язкове медичне страхування персоналу МС обчислюють за нормативом НМС, тобто


МСА = ОЗПРА * НМС/100,

МСБ = ОЗПРБ * НМС/100,


де НМС - норматив обов'язкового медичного страхування персоналу.

МСА = 123,855 * 2/100 = 2,48 грн.

МСБ = 82,57 * 2/100 = 1,65 грн.

Інші виробничі витрати ППР розраховують за нормативом НПР від основної зарплати виробничих робітників:

кошторис витрати цех економічний

ППРА = ОЗПРА * НПР/100,

ППРБ = ОЗПРБ * НПР/100,


де НПР - норматив інших витрат.

ППРА = 123,855 * 10/100 = 12,386 грн.

ППРБ = 82,57 * 10/100 = 8,257 грн.

СЗА = 631,785 + 99,1 + 6,193 + 2,48 + 12,386 = 751,44 грн.

СЗБ = 725,18 + 66,06 + 4,13 + 1,65 + 8,257 = 805,277 грн.


4.7.3 Визначення повних собівартостей виробів А і Б

Повну собівартість виробу визначають так:


СП = СЗ + ВВР


де ВПР - позавиробничі витрати, що припадають на один виріб,

СЗ - заводська собівартість.

Позавиробничі витрати розраховують за нормативами НВПР від заводської (виробничої) собівартості виробів А і Б:


впра = СЗА * НВПР/100,

ВПРБ = СЗБ * НВПР/100,


де НВПР - норматив позавиробничих витрат, а СЗА і СЗБ визначені вище.

впра = 751,94 * 3/100 = 22,56 грн.

ВПРБ = 805,277 * 3/100 = 24,16 грн.

СПА = 751,94 + 22,56 = 774,5 грн.

СПБ = 805,277 + 24,16 = 829,44 грн.

4.7.4 Призначенн...


Назад | сторінка 16 з 20 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Методи визначення повних витрат. Прямі і непрямі витрати
  • Реферат на тему: Обов'язкове медичне страхування - складова частина державного соціально ...
  • Реферат на тему: Фонди обов'язкового медичного страхування, їх роль у фінансуванні витра ...
  • Реферат на тему: Аналіз діяльності фондів обов'язкового медичного страхування, оцінка їх ...
  • Реферат на тему: Форми страхування та витрати страховика