Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые обзорные » Виверження вулканів

Реферат Виверження вулканів





nWn,

. Визначимо кількість води в окремих операціях і продуктах, м3/год і розрідження продуктів: = WI - W1 = 115,1 - 9,59 = 105,51 м3/ч = WIV - W7 = 665,88 - 466,1 = 199, 78 м3/ч = 0,6 х QV = 0,6 х 13,62 = 8,17 м3/ч = W4 + LV - W10 = 40,86 + 8,17 - 4,77 = 44,26 м3/ч = 1,5 х Q10 = 1,5 х 1,91 = 2,86 м3/ч = W10 + L10 - W11 = 4,77 + 2,86 - 0,01 = 7,62 м3/ч = W12 - W13 = 7,62 - 4,72 = 2,90 м3/ч = 1,5 х Q15 = 1,5 х 1,845 = 2,767 м3/ч = W13 - W16 = 4,72 - 0,015 = 4,705 м3/ч = 0, 6 х QIX = 0,6 х 0,02 = 0,012 м3/ч = W15 + LIX + L15 = 4,705 + 0,012 + 2,767 = 7,484 м3/год

RIX = WIX = 7,484 = 4,67 = R18QIX1, 6 = R18 х Q18 = 4,67 х 0,289 = 1,35 м3/ч = WIX - W18 - W19 = 7,484 - 1,35 - 0,0008 = 6,13 м3/ч = 0,6 х Q10 = 0,6 х 1,91 = 1,146 м3/ч = W18 + LX = 0,1975 + 1,146 = 1 , 3435 м3/ч


RX = WX = 1,3435 = 2,68 = R21QX0, 5 = RХ х Q21 = 2,68 х 0,2 = 0,536 м3/ч = WX - W21 - W22 = 1,3435 - 0,536 - 0,000008 = 0,81 м3/ч = 0,6 х QXI = 0,6 х 0,2 = 0,12 м3/ч = W21 + LXI = 0,536 + 0, 12 = 0,656 м3/ч = WXI - W24 = 0,656 - 0,000005 = 0,6559 = W9 + W11 + W14 + W17 + W20 + W23 = 44,26 +0,01 +2,90 +4,548 +

+0,81 + 0,6559 = 53,1839 м3/ч = 2 х Q2 = 2 х 383,7 = 767,4 м3/ч = W26 + W2 + W8 + LII = 53 , 1839 +115,1 +665,88 +767,4 = 1601,56 м3/ч = WII - W4 = 1601,56 - 40,86 = 1560,7 м3/ч = W6 + W7 = 1015,95 + 466 , 1 = 549,85 м3/ч = WIII - W5 = 549,85 - 206,3 = 343,55 м3/год

Результати розрахунків вносимо в таблицю водно-шламового схеми, в якій підраховуємо значення Rn за формулою Rn = Wn/Qn і значення Vn за формулою:


Vn = Qn х (Rn +1) ?

Таблиця 3.7 - Результати розрахунку водно-шламового схеми

№ операції та продуктовНаіменованіе операцій і продуктовQ, т/чRW, м3/чV, м3/ч123456IІзмельченіе I стадія Надходить 1дробленая руда383, 70,0259,591029,15 L Iсвежая вода 105,51105,51 РАЗОМ: 383,70,3115,11732,54 Виходить 2ізмельченная руда383, 70,3115,11732,54 IIОтсадка надходять 2продукт подрібнення I стадіі383, 70,3115,11732,54 26об'едіненний продукт13, 574,3471,9414,7056 8продукт доізмельченія1664, 70,6665, 884124,51 L IIподрешетная вода на відсаджувальної машину 767,45115,6 3ІТОГО: 2061,970,781620,211387,3556 Виходять 4концентрат 13,62340,86298,03 5Хвости2048, 41,032109,811089,3256 РАЗОМ: 2061,971,042150 , +711387,3556 IIIКлассіфікація надходять 5хвости отсадкі2048, 41,032109,811089,3256 L IIIсвежая вода 343,551035,941 РАЗОМ: 2048,41,22453,3512125,2666 виходить 6Слів383, 584,251630,28637,4566 7Пескі1664, 70,49823,153487 , 81 РАЗОМ: 2048,41,22453,3512125,2666 IVІзмельченіе II стадія надходить 7пескі классіфікаціі1664, 70,49823,153487,81 LIVсвежая вода 199,78636,7 РАЗОМ: 1664,70,61022,934124,51 виходить 8Доізмельченний продукт1664, 70, 6665,884124,51 VI перечистки надходить 4концент...


Назад | сторінка 34 з 53 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Вода як інформаційна основа живих систем (звичайна і незвичайна вода)
  • Реферат на тему: Спорт, спортсмен, релігія: разом чи нарізно в XXI століття?
  • Реферат на тему: Конфлікт молодої сім'ї з родиною батьків, які проживають разом
  • Реферат на тему: Економічний аналіз діяльності будівельної компанії ПП &Будуємо разом&
  • Реферат на тему: Розрахунок парогенератора типу вода-вода без перегріву