Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые обзорные » Розробка роботизованого технологічного процесу механообробки

Реферат Розробка роботизованого технологічного процесу механообробки





="justify"> 2 -4 2 ) = 0,3192 хв;

Т рх15 = 0,00005 * (D 2 -d 2 ) = 0,00015 * (4 2 -0 2 ) = 0,0008 хв;

Сумарний робочий хід:


ТРХ == 1,9302 хв;


Машинне час:


Тмаш = ТРХ + Тхх + Тперех = Кг * Км * ТРХ = 2 * 1 * 1,9302 = 3,8604 хв,


де для дрібногабаритних деталей Кг = 2,

для сталі Км = 1;

Оперативне час:


Топ = Туп + Тус = + Тус = 3,8604 + 0,5 = 4,3604 хв,


де Тус 0,5 хв;

Штучний час:


Тшт = 1,15 * Топ = 1,15 * 4,3604 = 5,01 хв;


Штучно-калькуляційні час:


Тшт-к = Тшт + = Тшт + = 5,01 + = 9,81 хв;


. Поверхнева ТО під шліфування

. Шліфування зовнішнє


Трх16 = 0,00015 * d * l = 0,00015 * 30 * 40 = 0,18 хв;

Перевстановлення та зовнішнє шліфування


Трх17 = 0,00015 * d * l = 0,00015 * 4 * 10 = 0,006 хв;

Тмаш = ТРХ + Тхх + Тперех = Кг * Км * ТРХ = 2 * 1 * 0,186 = 0,372 хв,


де Кг = 2, Км = 1;


Топ = Туп + Тус = + Тус = 0,372 +0,5 = 0,872 хв,


де Тус 0,5 хв;


Тшт = 1,15 * ТОП = 1,15 * 0,872 = 1,0028 хв;

Тшт-к = Тшт + = Тшт + = 1,0028 + = 5,8028 хв;



№ операції № переходаТіп, модель станкаРежущій заготовкі211П420ПФ40Фреза торцева ГОСТ 9473-80Патрон трехкулачковий0, 16 3,8604 4,3604 5,01 240 9,812 Свердло спіральне ГОСТ 10902-77 Г?3 4 отв 0,063 свердло спіральне ГОСТ 10902-77 Г?10 0,054 Фреза кінцева ГОСТ 17025-710,425 Різець прохідний ГОСТ 18869-730,2460,1237 Різець прорізний оооо0 , 00128Резец підрізної ГОСТ 18880-730,028890,0168100,0062110,268812 Різець різьбовий ГОСТ 18885-730,38413 Різець прохідний ГОСТ 18869-730,01214 Різець підрізної ГОСТ 18880-730,3192150,00083 ТО4163М184ІШліфовальний круг0, 18 0,372 0,872 1,0028 240 5,8028170 , 006


Розробка плану обробки для варіанту РТП2 (ГПС, прокат).

. Закріплюємо деталь в патрон і обробляємо

Фрезерування торця:


Т рх1 = 0,005 * l = 0,005 * 32 = 0,16 хв;

Отримання квадратного отвору:

свердління 4 отворів по кутах


Т рх2


Назад | сторінка 5 з 13 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Розробка маршрутної технології виготовлення деталей &Пластина (SNUN 090304) ...
  • Реферат на тему: Виробництво гарячекатаної листової сталі 1250 2,5 за ГОСТ 19903-74
  • Реферат на тему: Розробка технології контролю зварного з'єднання ГОСТ 5264-80 С19
  • Реферат на тему: Розробка програмної реалізації криптографічного алгоритму ГОСТ 28147-89 у р ...
  • Реферат на тему: Електронний підпис ГОСТ Р 31.10-2001