до = -110,95 * 10 3 /2 * 260 * 10 6 +? (-110,95 * 10 3 /2 * 260 * 10 span> 6 ) +
+ 6 * 12,22 * 10 6 = 16,8 * 10 -3 м = 16,8 мм
Розрахунок споживаної потужності при прокладці захисного футляра способом горизонтального буріння на переході трубопроводу діаметром D н = 1240 мм через залізницю .
Вихідні дані: грунт - пісок з домішкою щебеню та гравію ? гр = 36 Вє
1. Задаємось додатковими даними:
В· Діаметр свердловини D ш = 1260 мм span>
В· Діаметр шнека D ш = 1165 мм span>
В· Крок шнека S = 800 мм
В· Кут підйому гвинтової лінії поверхні шнека ? 1 = 34 Вє 20 `
В· Число ріжучих граней на голівці m p = 2
В· Коефіцієнт розпушення транспортується грунту k p = 1, 5
В· Коефіцієнт тертя грунту по гвинтових поверхні шнека в спокої f o = 0,53
В· Коефіцієнт тертя грунту по гвинтових поверхні шнека в русі f t = 0,46
В· Коефіцієнт, який характеризує фізико-механічні властивості грунту до гр = 9
В· Щільність розпушеного грунту р = 1500кг/м 3 = 1,5 т/м 3 .
В·