Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые проекты » Технологія лісопилення

Реферат Технологія лісопилення





А кр=20 -=170 мм

а кр=170/2=85 мм

в) А пр 26? =230 мм

а пр=230/2=115 мм

Прохід №1 =150 B осн=40 а Кр=85

Записуємо постав

а1== 76,95

а2=76,95 + 3,2 + 19 + 0,5=99,65

а3=99,65 + 3,2 + 16 + 0,4=129,25

Після складання постава визначаємо ширину і довжину отриманих дощок:

дошка: Брусно=150

2 дошка: Тдос2=19; а 2 gt; а кр

3 дошка : Т дос.3=16; а 3 gt; а кр

Прохід №2 (розпилюємо брус на обрізні дошки)

Н бр=150 B осн=40 а Кр=85 а пр=115

а 1== 20,5

а 2=20,5 + 3,2 + 40 + 1=64,7

а 3=64,7 + 3,2 + 19 + 0,5=87,4

а 4=87,4 + 3,2 + 19 + 0,5=110,1

Визначаємо розміри дощок по другому проходу постава №3: ??

дошка : Т дос=40; L дос=6; У дос=150

2 дошка : Т дос=40; L дос=6; У дос=150

3 дошка : Т дос=19; а 3 gt; а кр

L дос.3== 5

У дос.3== 111 мм (станд)

4 дошка : Т дос=19; дос.4== 3

У дос.4== 80 мм (станд)

Постав №4 =18; L=6 м; дошки 32 х 130; (H=130 Bосн=32)

а) D=18 + 6 * 1=220 мм

б) А кр=18-=150 мм

а кр=150/2=75 мм

в) А пр 22? =190 мм

а пр=190/2=95 мм

Прохід №1 =130 Bосн=32

Записуємо постав

а1== 66,7

а2=66,7 + 3,2 + 19 + 0,5=89,4

Після складання постава визначаємо ширину і довжину отриманих дощок:

дошка: Брусно=130

2 дошка: Тдос2=19; а 2 gt; а кр дос.2=* 6 *=4

У дос.2=75 мм (станд)

Прохід №2 (розпилюємо брус на обрізні дошки)

Н бр=130 Bосн=40 а Кр=105 а пр=135

а 1== 16,4

а 2=16,4 + 3,2 + 32 + 0,5=52,1

а 3=52,1 + 3,2 + 19 + 0,5=74,8

а 4=74,8 + 3,2 + 19 + 0,5=97,5

Визначаємо розміри дощок по другому проходу постава №4:

дошка : Т дос=32; L дос=6; У дос=130

2 дошка : Т дос=32; L дос=6; У дос=130

3 дошка : Т дос=19; L дос=6; У дос=130

4 дошка : Т дос=19; а 4 gt; а кр

L дос.4== 3,2

У дос.4== 59 мм (станд)

Всі розрахунки по поставу зводимо в таблицю 5 для розрахунку загального виходу п/м

Потім складаємо постави для решти заданих перетинів пиломатеріалів, зазначених у варіанті завдання на курсовий проект.



7. Баланс деревини


Баланс деревини, тобто розподіл її після розпилювання за видами продукції, відходів і втрат в значній мірі залежить від ряду факторів, застосовуваних поставів, розміру колод і п.м., якості колод, способу розпилювання і т.д.

Відходи лісопиляння і деревообробки класифікуються на дві основні групи:

тверді кускові відходи - горбилі, рейки, відрізки і вирізки дефектних місць, відрізки дощок, фалери і Клит;

дрібні (сипучі) відходи - тирса, стружка, відсіви тріски, деревний пил.

Відходи також можна класифікувати по породах, вологості і якості (ділові та паливні).

До безповоротних втрат відносяться: усушка і розпил.

Позабалансові відходи - це кора, яка становить 10-12% і припуски по довжині 1%.


7.1 Розрахунок балансу полягає у визначенні обсягів і процентного співвідношення п.м., тирси, технологічної тріски, кускових відходів, усушки


Для чого необхідно визначити його складові частини:

процентне і кількісне значення п.м. з кожного розпиляного колоди;

процентне і кількісне значення тирси, одержуваних з кожного розпиляного колоди; <...


Назад | сторінка 6 з 11 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Дошка для сноуборду - конструкція і матеріали
  • Реферат на тему: Дослідження похибок випилювання дощок на лісопильної рами
  • Реферат на тему: Тверді токсичні відходи промисловості
  • Реферат на тему: Тверді побутові відходи як поновлюване джерело енергії
  • Реферат на тему: Шкідливі відходи