0 = 2м.
L1 = 75-33,98 = 41,02 дБ = 83-33,98 = 49,02 дБ = 88-33,98 = 54,02 дБ = 98-33,98 = 64,02 дБ = 95 -33,98 = 61,02 дБ = 79-33,98 = 45,02 дБ = 69-33,98 = 35,02 дБ = 52-33,98 = 18,02 дБ
Для даного розглянутого об'єкта визначити нормативні значення шуму відповідно до табл. 2 додаток. p> Визначити перевищення рівнів шуму над нормативними вимогами? L за формулою:
? L = L-LN, дБ (2)
де: L - рівень шуму на території даного об'єкту; LN-нормативні значення шуму для розглянутого об'єкта, дБ,
? L1 = 41.02-59 = -17,98 дБ
? L2 = 49.02-48 = 1,02 дБ
? L3 = 54,02-40 = 14,02 дБ
? L4 = 64.02-34 = 30,02 дБ
? L5 = 61.02-20 = 41,02 дБ
? L6 = 45.02-27 = 18,02 дБ
? L7 = 36.02-25 = 11,02 дБ
? L8 = 18.02-23 = -4,98 дБ
Підібрати ширину конструкції шумозахисні екрани із зелених насаджень на підставі даних (табл.2) додатка. Визначити його ефективність? LЕ з виразу
Таблиця 2. Акустична ефективність лісозахисних смуг дБ/м
Октавні смуги частот f, ГцВід зелених насажденій6312525050010002000400080000, 050,070,10,10,150,160,170,19 Сосна
Постаратися підібрати ширину смуги такий, щоб по можливості забезпечити виконання нормативних вимог на території даного об'єкту.
? L Е = М * h, (3)
де: М - акустична ефективність лісозахисної смуги, на метр ширини, дБ/м; h - ширина лісозахисної смуги, 200м.
? L Е1 = 0,05 200 = 10 дБ
? L Е2 = 0,07 200 = 14 дБ
? L Е3 = 0,1 200 = 20 дБ
? L Е4 = 0,1 200 = 20 дБ
? L Е5 = 0,15 200 = 30 дБ
? L Е6 = 0,16 200 = 32 дБ
? L Е7 = 0,17 200 = 34 дБ
? L Е = 0,19 200 = 38 дБ
5. Розрахувати рівень шуму на території розглянутого об'єкта за наявності екранування зеленими насадженнями за формулою:
LЕ = L-? L Е, дБ ( 4)
де: L - рівень шуму на території даного об'єкту, дБ; ? L