Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые проекты » Проектування триповерхового каркасної будівлі

Реферат Проектування триповерхового каркасної будівлі





чення поздовжніх сил від розрахункових навантажень


Вантажна площа середньої колони при сітці колон 6 * 9=54 м 2.

Постійне навантаження від перекриттів одного поверху з урахуванням коефіцієнта 0,95:


3,584 * 54 * 0,95=183,8 кН,


від ригеля:


(3,8/6) * 54=34,2 кН,


від стійки (перетином 0.3 * 0,3; l=4,8 м, кг/м 3,;:


0,4 ??* 0,4 * 9 * 1,1 * 1=1,58 кН.


Разом G=219,6 кН.

Тимчасова навантаження від перекриття одного поверху з урахуванням;


6 * 54 * 0,95=307,8 кН;


в тому числі тривала


4,2 * 54 * 0,95=215,5 кН,



Короткочасна


1,8 * 54 * 0,95=92,3 кН.


Постійне навантаження від покриття при вазі покрівлі і плит 5 кН/м 2 становить


* 54 * 0,95=256,5 кН


від ригеля - 34,2 кН, від вар? ки - 1,58 кН. Разом G=292,3 кН.

Тимчасова навантаження - сніг для 3 снігового раї? вона при коефіцієнтах надійності за навантаженням 1,2, і за призначенням будівлі 0.95:


1 * 1,2 * 54 * 0,95=61,6 кН,


в тому числі тривала


0,5 * 61,6=30,8 кН,


короткочасна 30,8 кН.

Поздовжня сила колони першого поверху рами від длітельноі? навантаження


292,3 + 30,8 + (219,6 + 215,5) 2=1193,3 кН;


те ж, від полученноі? навантаження


1193,3 + 30,8 + 92,3=1316,4 кН.



Поздовжня сила колони підвалу від тривалих навантажень


1193,3+ (219,6 + 215,5)=1629 кН,


теж від повного навантаження


1629 + 30,8 + 92,3=1752 кН.


. 2 Визначення згинальних моментів колони від розрахункових навантажень


Ставлення погонних жорсткостей? , Що вводяться в розрахунок згідно


1,2 * 4,5


(прийнявши значення опорних моментів ригеля середніх поверхах?). При деї? ствии тривалих навантажень


- (0,1 * 27,4 + 0,062 * 24) 92=- 342,5 кН * м.- (0,0091 * 27,4 + 0,03 * 24) 92=- 78,5 кН/м.


При деї? ствии машиною при повному? навантаження


- 342,5-0,062 * 10,2 * 92=- 394 кН * м;- 78,5 - 0,03 * 10,2 * 92=- 103,3 кН * м.


Різниця абсолютних значенні? опорних моментів у вузлі рами: при тривалих навантаженнях



=342,5-78,5=264 кН * м,


при машиною при повному? навантаженні


=394-103,3=290,7 кН * м.


Ізгібающіі? момент колони підвалу від тривалих навантажень


0,4 ??= 0,4 * 264=105,6 кНм,


від машиною при повному? навантаження


0,4 ??* 290,7=116,3 кНм.


Ізгібающіі? момент колони першого поверху від тривалих навантажень


0,6=0,6 * 264=158,4 кН * м,


від машиною при повному? навантаження


М=0,6=0,6 * 290,7=174,4 кН * м.


Малюнок 5. Епюри поздовжніх сил і згинальних моментів середнє? колони.


Згинальні моменти колони:

Від тривалих навантажень


(0,1-0,091) 51,4 * 92=37,5 кН * м;


згинальні моменти колон підвалу


0,4 ??* 37,5=15кН * м;


ізгібающіі? момент колон першого поверху


0,6 * 37,5=22,5 кН * м.


Від повних навантажень:


=(0,1-0,091) 61,6 * 92=44,9 кН * м,


згинальні моменти колон підвалу


0,4 ??* 44,9=18 кН * м,


ізгібающіі? момент першого поверху


0,6 * 44,9=27 кН * м.



10. Розрахунок міцності Cреднее колони


. 1 Характеристики міцності бетону та арматури


Назад | сторінка 8 з 10 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Проектування і розрахунок попередньо напруженої плити перекриття, розрізног ...
  • Реферат на тему: Розрахунок міцності крайньої колони одноповерхової рами промислового будинк ...
  • Реферат на тему: Визначення розрахункових навантажень груп електроприймачів
  • Реферат на тему: Конструювання і розрахунок балочної клітки і колони при проектуванні робочо ...
  • Реферат на тему: Розробка дизайну інтер'єра першого поверху МГГЕІ