Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые проекты » Фінансова спроможність інвестиційного проекту

Реферат Фінансова спроможність інвестиційного проекту





="justify"> СО3=365/25.57=14 днів.

Коефіцієнт оборотності дебіторської заборгованості

КА4=Обсяг реалізації Середня за період дебіторська заборгованість

КА4=78956/408=193.52

КА4=122556/408=300.38

Середній термін обороту дебіторської заборгованості

СО4=365/КА4

СО4=365/193.52=2 дні.

СО4=365/300.38=1.2 дня.

Коефіцієнт оборотності запасів

КА5=Собівартість реалізованої продукції/Вартість запасів

КА5=60392/4978=12.13

КА5=93752/4978=18.83

Середній термін обороту запасів

С5=365/КА5

С5=365/12.13=30 днів.

С5=365 /18.83=19 днів.

Оцінка ділової активності підприємства дана в Таблиці 10 Додатка.


. 6 Аналіз прибутковості і рентабельності


Коефіцієнти рентабельності характеризують прибутковість діяльності підприємства і розраховуються як відношення отриманого прибутку до витрачених коштів або обсягу реалізованої продукції. Залежно від бази порівняння розрізняють рентабельність всього капіталу, власних коштів, виробничих фондів, фінансових вкладень, продажів.

Рентабельність всього капіталу є основним показником при аналізі, вона визначається за допомогою коефіцієнтів:


КР1=Прибуток від реалізації/Середній за період підсумок балансу · 100%

КР2=Балансовий прибуток/Середній за період підсумок балансу · 100%

КР3=Прибуток після сплати податків/Середній за період підсумок балансу · 100%

Отримуємо:

КР1=5324/16312 · 100%=32.64% (за звітний період)

КР1=8264/16312 · 100%=50.66% (за аналогічний період попереднього року)

КР2=6000/16312 · 100%=36.78%

КР2=10000/16312 · 100%=61.3%

КР3=4000/16312 · 100%=24.52%

КР3=6600/16312 · 100%=40.46%

Важливим показником є ??рентабельність власного капіталу, яка визначається за допомогою коефіцієнтів:

КР4=Балансовий прибуток/Середня за період величина власного капіталу · 100%

КР5=Прибуток після сплати податків/Середня за період величина власного капіталу · 100%

КР4=6000/11519 · 100%=52.1%

КР4=10000/11519 · 100%=86.8%

КР5=4000/11519 · 100%=34.73%

КР5=6600/11519 · 100%=57.3%


Рентабельність виробничих фондів обчислюється відношенням суми прибутку до вартості основних засобів і нормованих оборотних коштів:

КР6=Балансовий прибуток/(Середня за період величина + Середня за період величина основних засобів норм.обор. Коштів)

КР7=Прибуток після сплати податків/(Середня за період величина + Середня за період величина основних засобів норм.обор. Коштів)


КР6=6000/(8663 + 4978)=0.52

КР6=10000/(8663 + 4978)=0.87

КР7=4000/(8663 + 4978)=0.35

КР7=6600/(8663 + 4978)=0.57


Рентабельність власного і довгострокового позикового капіталу служить для оцінки ефективності використання всього довгострокового капіталу підприємства:

КР8=Балансовий прибуток/(Власне. капітал + довгострокові позикові кошти)

КР9=Прибуток після сплати податків/(Власне. капітал + довгострокові позикові кошти)


КР8=6000/(12238 + 600)=0.47

КР9=4000/(12238 + 600)=0.31

Рентабельність продажів визначається за допомогою таких коефіцієнтів:

КР10=Прибуток від реалізації/Чистий обсяг продажів · 100%

КР11=Балансовий прибуток/Чистий обсяг продажів · 100%

КР12=Прибуток після сплати податків/Чистий обсяг продажів · 100%

Чистий обсяг продажів - це виручка від реалізації товарів, послуг за

вирахуванням ПДВ і акцизів. Отримуємо:

КР10=5324/78956 · 100%=6.7%

КР11=6000/78956 · 100%=7.6%

КР12=4000/78956 · 100%=5.1%



3.Финансово спроможність інвестиційного проекту підприємства


Розглянемо інвестиційний проект метою якого є створення нового підприємства, яке увійде в стру...


Назад | сторінка 8 з 17 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Амортізаційні Відрахування та показатели руху, технічного стану и ефектівно ...
  • Реферат на тему: Прибуток і рентабельність підприємства
  • Реферат на тему: Прибуток і рентабельність комерційного підприємства
  • Реферат на тему: Прибуток і рентабельність виробничого підприємства
  • Реферат на тему: Дохід, прибуток і рентабельність підприємства