0,12. p> Втрати потужності в трансформаторах:  
В В  
 навантаженості з врахування ВТРАТИ: 
   Р * = РрГҐ + DРтр = 2553 + 46,48 = 2599,5 
  Q * = QрГҐ + DQтр = 2476,44 +176,5 = 2652,94 
  S * == 3714,2 
   Для ТП2:  
   Рр ГҐ 1 = 318,125 +273 +353,125 +276,875 +856,25 +290,75 = 2368,125 
  Qр ГҐ 1 = 308,58 +264,81 +342,53 +268,57 +830,56 +282,03 = 2297,08 
  Sp1 == 3299,2 
   Візначаємо коефіцієнт завантаження трансформаторів в нормальному и аварійному режимах: 
   Кзнр1 = 3299,2/2 в€™ 2500 = 0,66; Кзар1 = 3299,2/2500 = 1,32; 
   З урахуванням можливіть Збільшення НАВАНТАЖЕННЯ вібіраємо два трансформатора Sнтp = 2500 кВА. Характеристики: DРхх = 5 кВт; DРкз = 25 кВт; ІХХ = 1%, Uкз = 5%, Kе = 0,12. p> Втрати потужності в трансформаторах: 
 В В  
 навантаженості з врахування ВТРАТИ: 
   Р * = РрГҐ + DРтр = 2368,125 +27,74 = 2395,9 
  Q * = QрГҐ + DQтр = 2297,08 +158,8 = 2455,88 
  S * == 3431 
   Для ТП3:  
   Рр ГҐ 1 = 324,68 +272,93 = 597,61 
  Qр ГҐ 1 = 314,95 +264,74 = 579,69 
  Sp1 == 832,6 
   Візначаємо коефіцієнт завантаження трансформаторів в нормальному и аварійному режимах: 
   Кзнр1 = 832,6/2 в€™ 630 = 0,66; Кзар1 = 832,6/630 = 1,32; 
   З урахуванням можливіть Збільшення НАВАНТАЖЕННЯ вібіраємо два трансформатора Sнтp = 630 кВА. Характеристики: DРхх = 1,68 кВт; DРкз = 7,6 кВт; ІХХ = 2%, Uкз = 5%, Kе = 0,12. p> Втрати потужності в трансформаторах: 
 В В  
 навантаженості з врахування ВТРАТИ: 
   Р * = РрГҐ + DРтр = 597,61 +16,33 = 613,94 
  Q * = QрГҐ + DQтр = 579,69 +52,7 = 632,4 
  S * == 881,4 
   знаходимо повну Потужність ПІДПРИЄМСТВА: 
   S == 8026,6 
   Встановлюємо на ГПП два трансформатора з номінальною потужністю 6300 кВА. При цьом КОЕФІЦІЄНТИ завантаження: 
   Кзнр = 8026,6/2  в€™  6300 = 0,64; Кзар = 8026,6/6300 = 1,27; 
   Результати розрахунків вносяться до таблиці 1.5 
В  
  Таблиця 1.5  
 № 
  з/п 
 № цеху 
 Розрахункове НАВАНТАЖЕННЯ 
 Кількість 
  трансф. 
 Sнтр, 
  кВА 
 Кзhp 
 Кзар 
 Втрати в трансформаторах 
 навантаженості з урахуванням Втрата 
 РрГҐ, 
				
				
				
				
			  кВт 
 QрГҐ, 
  квар 
 Sp, кВ 
  А 
 D Р, 
  кВТ 
 DQ, 
  квар 
 Р *, 
  кВт 
 Q *, квар 
 S *, кВА 
 1 
 1 
 
 549,75 
 533,26 
 2 
 
 230,15 
 223,25 
 3 
 509 
 493,73 
 7 
 443,75 
 430,44 
 10 
 820,38 
 795,76 
 Разом 
 
 2553 
 2476,44 
 3556,8 
 2 
 2500 
 0,71 
 1,4 
 46,48 
 176,5 
 2599,5 
 2652,9 
 3714,2 
 2 
 4 
 
 318,13 
 308,58 
<...