ничих витрат (ця кошторис складається шляхом вибору даних з табл. 3.3., що відносяться до загальних витрат по цеху), тис.руб.  
  До оп = 15206,551/21654,766 * 100 = 70,22% 
  Р Опа = 326,585 * 70,22/100 = 229,32; 
  Р ОПБ = 370,538 * 70,22/100 = 260,191. 
   .5 Цехова собівартість виробу, руб.; 
 В  
 S ЦА = 1779,696 +326,585 +65,317 +101,89 +280,03 +229,32 = 2782,838; 
  S цп = 2022,292 +370,538 +74,107 +115,6 +236,03 +260,191 = 3078 , 758. 
   .6 Загальногосподарські витрати, руб: 
 В   
 де Пох - відсоток загальногосподарських витрат. 
   Р Оха = 326,585 * 2,5 = 816,46; 
  Р ОХБ = 370,538 * 2,5 = 926,34. 
   .7 Виробнича собівартість виробу, руб: 
 В  
 S прА = 2782,838 +816,46 = 3599,29; 
  S ПРБ = 3078,758 +926,34 = 4005,098. 
   3.8 Позавиробничі витрати на виріб, руб: 
				
				
				
				
			 В   
 де Пвп - відсоток позавиробничих витрат,%. 
   Р ВПА = 3599,29 * 5/100 = 179,96; 
  Р ВПБ = 4005,098 * 5/100 = 200,25. 
   .9 Повна собівартість виробу; руб. 
 В  
 S пА = 3599,29 +179,96 = 3779,25; 
  S ПБ = 4005,098 +200,25 = 4205,34. 
   .10 Розрахунок прибутку і відпускної ціни підприємства 
   Передбачуваний розмір прибутку від реалізації всієї продукції, тис. руб: 
 В   
 де Пi - прибуток на одиницю i-го виробу, руб. 
  Відпускна ціна підприємства, руб: 
  , 
   де ПДВ - ставка податку на додану вартість,% (ПДВ = 18%). 
  Прибуток по кожному виробу, руб: 
 В   
 де H pi - планований рівень рентабельності,% (Hp = 25-30%) 
   П