Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые обзорные » Мультсервісіние мережі

Реферат Мультсервісіние мережі





? К вн Виходячи з даних таблиці, визначено, що для = 55% До ВН i = 66,6, для = 44% До < i> ВН i = 58,2.

Розрахунок внутрішньостанційних ІН виробляємо за формулою:


, (6)

вн_АТС = 66,6 * 400/100 = 266,4 Ерл;

вн_МСС = 58,2 * 319,6/100 = 186 Ерл.

Інтенсивність навантаження до УСС становить 5% від інтенсивності вихідної навантаження, тобто:


, (7)

= 0.05 * 400 = 20 Ерл;

= 0,05 * 319,6 = 15,98 Ерл.


Інтенсивність виходить навантаження розраховується за формулою:


,

= 400-20-266,4 = 113,6 Ерл;

= 319,6-15,98-186 = 117,62 Ерл


Визначимо ІН у напрямку від АТС до МСС за формулою:


Y ij = ,

Y АТС _МСС = 3323 Ерл,

Y МСС АТС = 3323 Ерл.


.2 Оцінювання трафіку, що генерується абонентами МСС


При розрахунку трафіку надаються абонентам послуг використовуються параметри, засновані на статистичних даних, адаптовані до російського ринку послуг зв'язку. Значення цих параметрів наведені в таблиці 4.2. p align="justify"> Таблиця 4.2 - Значення параметрів, використовуваних при оцінці трафіку

Тип сервісаІнтернетIPTVІгровой сервісIP телефоніяІнтенсівность заявок ? аб (дзв/ с) 0,00003450,00006940,0000230,000058 Тривалість сеансу зв'язку Т з (с) 0,020,0650,065100

Розрахуємо математичне сподівання числа пакетів для першого вузла:


, (8)


де i - вузол, k - послуга,

- кількість абонентів k - ой послуги на i-му вузлі,

- інтенсивність заявок, що надійшли від абонента k - ой послуги в одиницю часу на i-му вузлі,

- середня тривалість сеансу зв'язку абонента k - ой послуги в одиницю часу.

? 1 (Int.) = 4000? 0,0000345? 0,02 = 0.00276

? 1 (IPтлф) = 6392 * 0,000058? 100 = 37,07

? 1 (IPTV) = 6000? 0,0000694? 1 = 0,4164

? 1 (ІГОР) = 1300? 0,000023? 0,065 = 0,0019

Розрахуємо математичне сподівання числа пакетів, що генеруються абонентами i-ого вузла зв'язку.


, (9)

?? 1 = 37,49


Розподіл пакетів з усього числа пакетів, що генеруються вузлом i.

Розрахуємо потік пакетів, замикається на даному вузлі зв'язку.

(10)


де К 1 - коефіцієнт замикання навантаження на одному вузлі зв'язку (за статистикою К 1 = 0, 35)

? зам.1 = 0,35? 37,49 = 13,12

Розрахуємо потік паке...


Назад | сторінка 8 з 19 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Розробка пропозицій щодо використання населенням інформаційно-телекомунікац ...
  • Реферат на тему: Організація захисту трафіку волоконно-оптичної лінії зв'язку
  • Реферат на тему: Дослідження параметрів якості мереж з комутацією пакетів
  • Реферат на тему: Розрахунок обладнання обласного вузла зв'язку мережі ДЕС
  • Реферат на тему: Ідентифікація абонента стільникового рухомого зв'язку по голосу