виконання роботи.
Якими сторінками підручника ви повинні скористатися і для чого?
. Правила техніки безпеки:
Діти повторюють основні правила безпечної роботи з ножицями, клеєм і пластиліном .. Гімнастика для пальчиків
Руки вгору скоріше підняли -
Помахали - помахали:
Кулачки зараз стиснемо,
А потім їх розтисніть.
. Хід виконання роботи.
. План поетапного виконання роботи
Полянка
. Намалювати на картоні підставу галявини.
. Вирізати підставу галявини.
. Нанести на вирізане підставу клей ПВА і приклеїти мох.
Тулуб павича
. Взяти дві великі черепашки і наповнити їх пластиліном.
. Склеїти черепашки між собою.
Оформлення пір'я.
. Вирізати деталі зі сторінки 79 підручника.
. Приклеїти візерунки на пір'я.
Виготовлення хвоста
. Взяти дві маленькі черепашки і наповнити їх пластиліном
. Склеїти черепашки між собою.
. Вставити пір'я в пластилін між раковинами.
Виготовлення голови павича
. Взяти плід шипшини
Час для проведення фізкультхвилинки вчитель визначає по працездатності класу.
Ви напевно втомилися?
Ну, тоді всі дружно встали:
Ніжками потопали,
Ручками поплескали
Вправо нижче нахиляйся.
Вліво теж нахиляйся.
Покрутилися, покрутилися.
І за парти всі посідали.
Гімнастика для очей.
Очки міцно закриваємо,
Дружно до п'яти вважаємо.
Відкриваємо. Поморгай
І працювати продовжуємо.
Діти виконують дії відповідно до змісту чотиривірші:
Практичне використання роботи.
Використання падлюка як сувеніра.Ітог уроку.
. Бесіда
Яку роботу виконували на уроці?
Які - матеріали вам потрібні?
Опишіть свого павича, - який він у вас вийшов?
Виставка робіт.
Урок 6
Розділ програми: Художня обробка матеріалів
Тема: «Мозаїка з шкаралупи»
Клас: 1 клас
Цілі уроку:
Освітня: дати необхідні поняття про мозаїки, її видах, технології виконання і застосуванні, ознайомити з технологічними умовами і навичками виконання мозаїки з шкаралупи.
Розвиваюча: виробити навички виконання мозаїки, навчити підбору матеріалу для її виконання; розвивати працьовитість, розумову діяльність.
Виховна: сформувати і розвивати в учнів художній смак, акуратність і точність, увага та творче шукання.
Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу
Основний метод проведення уроку: словесний
Обладнання: малюнок - зразок, шкаралупа, гуаш, пензлик для нанесення клею ПВА, клей ПВА, технологічне скло, пристосування для складання мозаїки.
Дидактичний матеріал до навчального заняття: зразки мозаїки, інструкційні карти.
Місце проведення: клас
Хід уроку
I Організаційний етап;
Підготувати необхідні інструменти і матеріали.
II Мотиваційний етап;
«Мистецтво яким був прославлений Апеллес
і яким нині Рим главу свою підніс,
коль користі від Стекла набуло великі,
доводять те фініфтю, Мозаїки,
які століття зберігають геройських бадьорість осіб,
приємність ніжну і красу дівчат,
чрез безліч століть собі подібні зрят
І старої давнину гризінням не бояться .... »
Ломоносов.
Мозаїка - поширений вид декоративно-прикладного мистецтва. Вона застосовується для оформлення настінних панно, прикраси фонтанів, створення картин.
Мозаїка (від лат. прикладання )...