Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Новые рефераты » Проектування будівництва гаража

Реферат Проектування будівництва гаража





колонн6? 6,3 м. Агр=6 * 6,3=37,8 м2.

Підрахунок навантажень зведений в таблицю 2.4.1. При цьому висота і ширина перерізу ригеля прийняті: h=1/15 l=1/15 * 6=0,4 м. і b=0,2 м


Таблиця 2.4.1. нормативні та розрахункові навантаження.

Вид нагрузкіНорматівная навантаження, Н/м2Коеффіціент надійності за навантаженням гfРасчетная навантаження, Н/м2Постоянная: - мозаїчна підлога д=40мм.г=2200кг/м3 0,04? 22000=- пінобетон д=15мм.г =1200кг/м3 0,015? 12000=- залізобетонна плита перекриття 880180 2750 1,3 1,2 1,1 1140 216 3025Ітого: Тимчасова: - короткочасна - длітельнаяgn=3810 1500 - 1.3-g=4385 1950-Всього від перекриття Від покриття Постійна: - гідроізоляція в 3 шари, руберойд на бітумній мастиці;-Цементний вирівнюючий шар д=20мм. г=2000кг/м2;-Утеплювач д=20мм. г=800кг/м2;-Пароізоляція - залізобетонна плита покритіяqn=5310 150 400 133 40 2750 1,2 1,3 1,3 1,2 1,1 q=6335 180 520 172,9 48 3025Ітого: Тимчасова: - короткочасна - длітельнаgn=3473 700 - 1, 4-g=3945,9 980-Всього від покритіяqn=4173q=4925,9


Збір навантажень на колону.

Визначаємо вагу конструкцій діючих на колону:

вага ригеля:


Gpn=b * h * l * с * 2=0.2 * 0.4 * 6 * 25000 * 2=24000H

Gp=Gpn * 1,1=26400H


Вага покриття та перекриття:


Gпn=(qnпок + qnпер) Агр=(4173 +5310) * 37,8=358457Н

Gп=(qпок + qпер) Агр=(49259 +6335) * 37,5=425662Н


Вага колони: визначаємо розміри перетину з умови гнучкості, де довжину l приймаємо рівну висоті поверху: л=l / h з цього випливає, що при лmax=20 (по табл. 2.15) h=400 / 20=20см приймаємо кратне 5, але не менше 25см як для монолітних колон, h=25см.


Gкn=b * h * l * с=0,25 * 0,25 * 7,18 * 25 000=11219Н

Gк=b * h * l * с * гf=0,25 * 0,25 * 7,18 * 25 000 * 1,1=12341Н


Визначаємо повну нормативне навантаження


Nn=Gpn + Gпn + Gкn=24000 +358457 +11219=393676H

Повна розрахункове навантаження

гараж будівельний перекриття

N1=Gp + Gп + Gк=26400 +425662 +12641=464403H


Повне навантаження від постійної і тривалої навантажень:

Nld=[(4385 +0) + (3946 +0)] * 37,8=314912H

Розрахунок колони першого поверху.

Зусилля з урахуванням гп=0,95

N1=464403 * 0,95=441183Н

Nld=314912 * 0,95=299166 Н

Попередньо обчислюємо ставлення Nld / N1=299166/441183=0,7; гнучкість колони л=lо / hс=322/25=12,88 (де lо=[Н +0,6]? lо == [4 +0,6] * 0,7=3,22 м.) приймаємо 14 , методом інтерполяції по табл. 2.15 опр6еделяем коефіцієнти цb=0.834, цr=0,866; ексцентриситет ео=hc/30=25/30=0,83 див не менше ео=l/600=460/600=0,767 см приймаємо більше значення ео=0,83 см; розрахункова довжина колони lо=322см <20 * hc=20 * 25=500см, значить розрахунок поздовжньої арматури можна виконати за формулою


(As + As ')=N1 / ц * гs * Rs-A (Rb * гb2/Rsc)


Задаємось відсотком армування м=1% і обчислюємо


<...


Назад | сторінка 13 з 15 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Проектування і розрахунок попередньо напруженої плити перекриття, розрізног ...
  • Реферат на тему: Розрахунок ребристої плити і ригеля перекриття
  • Реферат на тему: Плита перекриття
  • Реферат на тему: Розрахунок і конструювання панелі перекриття круглими порожнечами і фундаме ...
  • Реферат на тему: Змінення НАВАНТАЖЕННЯ на судновий ЕНЕРГЕТИЧНА установку на газовозі дедвейт ...