2) Термін експлуатації рівний 7 років; 
  3) Строк договору, який склав 3 роки; 
  4) Ставка за кредитом, рівна 12%; 
  5) Комісія лізингодавця: 6%; 
  6) Послуги, надаються лізингодавцем - 250 т. рублів; 
  7) Ставка GST (Goods and services tax) - 7% 
  Проведемо необхідні розрахунки за перший рік: 
  1. АТ (Амортизаційні відрахування) знаходяться за формулою 2.2 
   АТ = 15000000 руб./7 років = 2142857,2 руб. br/> 
 2. ПК (Плата за кредит) розраховується за формулою 2.3 
  ПК = 15000000 + (15000000 - 2142857,2) * 12/100 = 16542857,1 руб. p> 3. К (комісія) визначається за формулою 2.6 
   К = (15000000 +12857142,8) * 6/100 = 1671428,6 руб. br/> 
 4. У (послуги, надаються лізингодавцем, пов'язані з ремонтом будівель та інших основних коштів) складають 250 т. р.. p> Т. к. термін дії договору склав 3 роки, то плата за послуги складе: 
				
				
				
				
			   У = 0, 25 млн./3 року = 0,083 млн. руб. p> 5. В (виручка), визначається за формулою 2.9 
   В = 2142857,2 + 16542857,1 + 1671428,6 + 83000 = 20440142,9 руб. p> 6. GST = 20440142,9 * 7 | 100 = 1430810,0 руб. br/> 
 7. ЛП (сукупний лізинговий платіж за перший рік) визначається шляхом підсумовування розрахованих платежів вище: 
   ЛП = 2142857,2 + 16542857,1 + 1671428,6 + 83000 + 1430810,0 = 21870952,9 руб. br/> 
 Виконуємо розрахунок лізингових платежів за другий рік, за аналогічною схемою: 
   1. АТ = 15000000 руб./7 років = 2142857,2 руб. 
  2. ПК = 12857142,8 + (12857142,8 - 2142857,2) * 12/100 = 14142857,1 руб. p> 3. К = (12857142,8 + 10714285,6) * 6/100 = 1414285,7 руб. p> 4. У = 83000 руб. p> 5. В = 2142857,2 + 14142857,1 + 1414285,7 +83000 = 17783000 руб. p> 6. GST = 17783000 * 7/100 = 1244810 крб. p> 7. ЛП = 2142857,2 + 14142857,1 + 1414285,7 +83000 + 1244810 = 19027810 руб. br/> 
 Виконуємо розрахунок лізингових платежів за третій рік: 
   1. АТ = 15000000 руб./7 років = 2142857,2 руб. 
  2. ПК = 10714285,6 + (10714285,6 - 2142857,2) * 12/100 = 11742857 руб. p> 3. К = (10714285,6 + 8571428,4) * 6/100 = 1157142,8 руб. p> 4. У = 83000 руб. p> 5. В = 2142857,2 + 11742857 + 1414285,7 + 83000 = 15382999,9 руб. p> 6. GST = 15382999,9 * 7/100 = 1076810 крб. p> 7. ЛП = 2142857,2 + 11742857 + 1414285,7 + 83000 + 1076810 = 16459809,9 руб. br/> 
 Як правило, при здійсненні лізингової угоди підприємство повинне мати сумою для оплати першого (авансового) платежу, що становить від 10 до 50% від вартості придбаного активу. Однак при даній лізинговій угоді авансовий платіж НЕ був передбачений, договором лізингу, тому підприємству необхідно виплачувати тільки лізингові платежі, розраховані вище. p> Узагальнимо і представимо за допомогою наступній таблиці, розраховані вище розміри лізингових платежів. br/> 
 Таблиця 1 
  Лізингові платежі 
 Лізингові платежі 
 Перший рік, руб.