у таблиць вони відносяться.
. Що таке матриця? Що таке двійкова матриця?
. Уявіть в табличній формі відомості про захоплення ваших однокласниках. Який тип таблиці ви використовуєте для цієї мети?
6.4 Урок 4. "Практична робота: створення моделі в середовищі Microsoft Excel"
Створення моделей в середовищі Microsoft Excel
Тип уроку: рішення задач.
Форма проведення уроку: вивчення нового матеріалу, практична самостійна робота учнів на комп'ютері.
Мета уроку: навчитися будувати комп'ютерні моделі фізичних процесів.
Освітні завдання:
В· навчитися визначати швидкість руху і дальність польоту тіла, кинутого під кутом до горизонту, будувати графіки залежностей швидкості тіла і дальності польоту від часу;
В· використовувати електронні таблиці для дослідження фізичних залежностей.
Розвиваючі завдання:
В· формувати інформаційну компетентність, навички використання інформаційних технологій;
В· розвивати пізнавальний інтерес;
В· мотивувати учнів на створення власних освітніх ресурсів.
Виховні завдання:
В· залучити учнів в активну пізнавальну діяльність;
В· виховувати навички адекватної самооцінки роботи за заздалегідь обумовленим умовам;
В· формувати вольові якості особистості учнів: терплячість, витривалість, доведення роботи до кінця.
Обладнання та матеріали: проектор, персональні комп'ютери, об'єднані в локальну мережу; слайди з опорною інформацією;
Хід уроку
1. Організаційний момент.
Урок починається з вступного слова вчителя: "Сьогодні ми на практиці познайомимося з тим, як будуються комп'ютерні моделі фізичних процесів у середовищі Microsoft Excel.
. Новий матеріал.
(Слайд 2) Постановка завдання.
Дослідити рух тіла, кинутого з початковою швидкістю V 0 під кутом ? до горизонту, коли опором повітря можна знехтувати.
(Слайд 3) Розбір завдання.
Про що йдеться в задачі?