,64506,8456,84133х40,725631834872,6А.38,56235,328,3133х40,72551556,51689,64А.40,06372,1639,1632х2,50,083,4133,14133,14  
 Розрахунок головної магістралі: 
  Участок 1 
  G=25кг/с 
  R л=20ч40 Па/м - питомі лінійні втрати теплотраси; d н ЧS=219х6мм- діаметр трубопроводу по сортаменту; D у=200 мм-умовний (питома) діаметр труби. 
   Rлф=13,64 · 10-6 ·=13,64 · 10-6 ·=33 Па/м 
  W=0,76 м/с 
   Визначення кількості компенсаторів для даної ділянки трубопроводу, а також суму місцевих коефіцієнтів наявних на ділянці. 
   n=1 
   1 засувка - о=0,5 
  поворот - о=1 
  компенсатор - о=0,3 
 ? о=0,5 + 1 + 0,3=1,8 
   Lе=lе? о=7,1 · 1,8=12,8 м 
  Lп=L + Lе=100 + 12,8=112,8 м 
  ДP1=Rлф · Lп=33 · 112,8=3722,4 Па 
   Участок 2 
  G=22,4 кг/с 
  Rл=20ч40 Па/м 
  dнЧS=219Ч6мм 
  Dу=200 мм 
   Rлф=13,64 · 10-6 ·=13,64 · 10-6 ·=26,6 Па/м 
  W=0,7 м/с 
  n=0 
   1 трійник - 
 ? о=1 
   Lе=lе? о=7,1 · 1=7,1 м 
  Lп=L + Lе=30 + 7,1=37,1 м 
  ДP1=Rлф · Lп=26,6 · 37,1=986,9 Па 
   Участок 3 
  G=21,5 кг/с 
  Rл=20ч40 Па/м 
  dнЧS=194Ч6мм 
  Dу=175 мм 
   Rлф=13,64 · 10-6 ·=13,64 · 10-6 ·=48,3 Па/м 
  W=0,85 м/с 
  n=1 
   1 компенсатор - о=0,3 
  звуження потоку - о=1 
  трійника - о=1х2=2 
  поворот - о=1 
 ? о=1 + 2 + 1 + 1=55 
   Lе=lе? о=6,2 · 5=31 м 
  Lп=L + Lе=70 + 31=101 м 
  ДP1=Rлф · Lп=48,3 · 101=4878,3 Па 
   Участок 4 
  G=18,75 кг/с 
  Rл=20ч40 Па/м 
  dнЧS=194Ч6мм 
  Dу=175 мм 
   Rлф=13,64 · 10-6 ·=13,64 · 10-6 ·=36,7 Па/м 
  W=0,74 м/с 
  n=0 
   1 засувка - о=0,5 
  трійник на протока - о=1 
 ? о=1 + 0,5=1,5 
   Lе=lе? о=6,2 · 1,5=9,3 м 
  Lп=L + Lе=15 + 9,3=24,3 м 
  ДP1=Rлф · Lп=36,7 · 24,3=891,8 Па 
   Участок 5 
  G=1,6 кг/с 
  Rл=20ч40 Па/м 
  dнЧS=76Ч3,5мм 
  Dу=80 мм 
   Rлф=13,64 · 10-6 ·=13,64 · 10-6 ·=43,6 Па/м 
  W=0,44м/с 
				
				
				
				
			  n=0 
   2 засувки - о=0,5 * 2=1 
  звуження потоку - о=1 
  трійник на поворот - о=1,5 
 ? о=3,5 
   Lе=lе? о=1,84 · 3,5=6,44 м 
  Lп=L + Lе=35 + 6,44=41,44м 
  ДP1=Rлф · Lп=43,6 · 41,44=1806,8Па 
   Участок 6 
  G=0,75 кг/с 
  Rл=20ч40 Па/м 
  dнЧS=dнЧS=57Ч3,5мм 
  Dу=50 мм 
   Rлф=13,64 · 10-6 ·=13,64 · 10-6 ·=52Па/м 
  W=0,39 м/с 
  n=0 
   1 засувка - о=0,5 
  звуження потоку - о=1 
  повороту - о=1 * 2=2 
 ? о=1 + 0,5 + 2=3,5 
   Lе=lе? о=1,24 · 3,5=4,34 м 
  Lп=L + Lе=20 + 4,34=24,34м 
  ДP1=Rлф · Lп=52 · 24,34=1317,7 Па 
   Участок 7 
  G=0,58 кг/с 
  Rл=20ч40 Па/м 
  dнЧS=dнЧS=57Ч3,5мм 
  Dу=50 мм 
   Rлф=13,64 · 10-6 ·=13,64 · 10-6 ·=31 Па/м 
  W=0,3м/с 
  n=0 
   1 засувка - о=0,5 
  1 поворот - о=1 
  трійник на розбіжність - о=2 
 ? о=0,5 + 1 + 2=3,5 
   L е=l е? о=1,24 · 3,5=4,34 м 
  L п=L + L е=22 + 4,34=26,34м 
  Дp 1=R ЛФ · L п=31 · 26,34=816,5Па 
   Участок 8 
  G=2,76 кг/с 
  R л=20ч40 Па/м 
  d н ЧS=d н ЧS=89Ч4мм 
  D у=80 мм 
   Rлф=13,64 · 10-6 ·=13,64 · 10-6 ·=55 Па/м 
  W=0,54м/с 
  n=0 
   1 засувка - о=0,5 
  1 поворот - о=1 
  трійник на відгалуження - о=1,5 
 ? о=0,5 + 1 + 1,5=3 
   L е=l е? о=2,21 · 3=6,63 м 
  L п=L + L е=19 + 6,63=25,6м 
  Дp 1=R ЛФ · L п=55 · 25,6=1409,6 Па 
   Розрахунок відгалужень: 
  Відгалуження - 1: 
    А.1 
  G=17,14кг/с 
  R л=41 Па/м 
  d н ЧS=194Ч6мм 
  D у=200 мм 
   Rлф=13,64 · 10-6 ·=13,64 · 10-6 ·=30,7 Па/м 
  W=0,68 м/с 
  n=0 
   1 трійники о=1,5 
  засувка о=0,5 
 ? о=1,5 + 0,5=2 
   L е=l е? о=7,1 · 2=14...