n> 20%/100 = 30,4 млн. рублів
Пком = 152 млн. руб. Г— 10%/100 = 15,2 млн. рублів
Пу = 1,5 млн. руб. + 0,5 млн. руб. = 2 млн. рублів за два роки
В = 16 +30,4 + 15,2 + 1 = 62,6 млн. рублів
ПДВ = 62,6 Г— 20%/100 = 12,52 млн. рублів
ЛП1 = 16 + 30,4 + 15,2 + 1 + 12,52 = 75,12 млн. рублів
Лізингові платежі в другий рік:
Пк = 136 Г— 20%/100 = 27,2 млн. рублів
Пком = 136 Г— 10%/100 = 13,6 млн. рублів
В = 16 + 27,2 + 13,6 + 1 = 57,8 млн. рублів
ПДВ = 57,8 Г— 20%/100 = 11,56 млн. рублів
Лп2 = 16 + 27,2 + 13,6 + 1 + 11,56 = 69,36 млн. рублів
Загальна сума лізингових платежів на весь термін договору:
Лп = ЛП1 + Лп2 = 75,12 +69,36 = 144,48 млн. рублів
Таблиця 3.6. Графік сплати лізингових платежів
Дата виплатСумма, млн. руб.01 лютого 2010 року18, 0601 травень 2010 року18, 0601 Липень 2010 року18, 0601 листопада 2010 року18, 0601 лютий 2011 року18, 0601 травень 2011 року18, 0601 Липень 2011 року18, 0601 листопад 2011 року18, 06
Таблиця 3.7. Склад витрат лізингових платежів за елементами
Елементи затратСумма, млн. руб.% 1. Амортизаційні отчісленія3222, 152. Оплата% за кредіт57, 639,873. Комісійна вознагражденіе28, 819,934. Оплата додаткових услуг21, 385. НДС24, 0816,67 Разом: 144,48100
Висновок
Розподіл доходів має забезпечувати раціональне співвідношення між доходами, переданими до бюджету і залишаються у розпорядженні торгових організацій і підприємств. При цьому останні повинні відповідати потреби організацій і підприємств у коштах для розширення соціальної та виробничої діяльності, а також матеріальної зацікавленості працівників торгівлі. p align="justify"> Основою ринкових відносин підприємств і організацій торгівлі в умовах діючої ринкової економіки стає їх дохід, який визначається як різниця між валовим доходом і витратами (витратами обігу) та відрахуваннями від валового доходу.
За 2009 рік значно скоротилася виручка від продажів ТОВ В«Транссибірська ЛІСОВА КОМПАНІЯВ» (на 16552 тис. р..). Це пов'язано як зі спадом виробництва, так і зі зменшенням прибутку (на 16129 і 423 тис. р.. Відповідно). Крім того, відбувся спад інших доходів і витрат. Можна відзначити, що підприємство знизило наданн...