учник/О.М. Мінкін. - М.: Педагогіка, 2001. - 382 с. p>. Питюков В.Ю. Основи педагогічної технології: підручник/В.Ю. Питюков. - М.: Педагогіка, 1999. - 368 с. p>. Підкасистий П.І. Технологія гри в навчанні і розвитку: підручник/П.І. Підкасистий, Ж.С. Хайдаров; під ред. П.І. Пидкасистого. - М.: Педагогіка, 1996. - 211 с. p>. Рубінштейн С.Л. Основи загальної психології: підручник/С.Л. Рубінштейн. - М.: Педагогіка, 1997. - 187 с. p>. Селевко Г.К. Сучасні освітні технології: підручник/Г.К. Селевко. - М.: Педагогіка, 1998. - 256 с. p>. Філонов Г.Н. Виховання особистості школяра: підручник/Г.М. Філонов. - М.: Педагогіка, 1999. - 150 с. br/>
ДОДАТОК
План уроку
Предмет: Інформатика
Вчитель: Хуснутдінов І.Р.
Клас: 11
Тема: Пошук інформації в мережі Інтернет.
Цілі уроку:
. Навчити учнів вести пошук інформації в Інтернет, зберігати інформацію на дискету;
. Прищепити інтерес до роботи в Інтернет, використання ресурсів Інтернет у навчанні. p align="justify"> Тип уроку: практика.
Використане обладнання: комп'ютери, Інтернет.
Хід уроку:
Час урокаДействія учітеляДействія учня 5 хв. 35 хв. 5 хв. Здрастуйте хлопці. Урок у нас сьогодні присвячений пошуку інформації в мережі Інтернет. Що таке інформація? Яка буває інформація? Які пошукові системи ви знаєте? Кожному учневі дається тема для пошуку в Інтернеті. Учні сідають за комп'ютери і приступають до пошуку. Учитель допомагає тим у кого виникли питання. Збереження інформації на змінному носії. У вікні браузера Internet Explorer вибераем меню Файл , вибераем Зберегти і вказуємо місце збереження, диск 3,5 або flash накопичувач. Домашнє завдання: Оформити в електронному вигляді список відвіданих сайтів. Текстова, графічна і т.д. Rambler, Yandex, Google і т.д.