Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые обзорные » Аналіз та заходи щодо поліпшення фінансового стану підприємства на прикладі ТОВ "Едем"

Реферат Аналіз та заходи щодо поліпшення фінансового стану підприємства на прикладі ТОВ "Едем"





"justify"> Вал.пр пл = (2050 * 7,07) + (7250 * 1,49) + (3100 * 3,87) + (8450 * 0,98) -33534 = 12011

Вал. пр ф = (2250 * 6,9) + (7500 * 1,53) + (3300 * 3,879) + (8650 * 0,84) -33808 = 13268

Вал.прусл1 = (2250 * 7,07) + (7250 * 1,49) + (3100 * 3,87) + (8450 * 0,98) -33534 = 13428,5

Вал.пр усл2 = (2250 * 6,9) + (7250 * 1,49) + (3100 * 3,87) + (8450 * 0,98) -33534 = 13046

Вал.пр усл3 = (2250 * 6,9) + (7500 * 1,49) + (3100 * 3,87) + (8450 * 0,98) -33534 = 13421

Вал.пр усл4 = (2250 * 6,9) + (7500 * 1,53) + (3100 * 3,87) + (8450 * 0,98) -33534 = 13721

Вал.пр усл5 = (2250 * 6,9) + (7500 * 1,53) + (3300 * 3,87) + (8450 * 0,98) -33534 = 14480

Вал.пр усл6 = (2250 * 6,9) + (7500 * 1,53) + (3300 * 3,879) + (8450 * 0,98) -33534 = 14510

Вал.пр усл7 = (2250 * 6,9) + (7500 * 1,53) + (3300 * 3,879) + (8650 * 0,98) -33534 = 14744

Вал.пр усл8 = (2250 * 6,9) + (7500 * 1,53) + (3300 * 3,879) + (8650 * 0,84) -33534 = 13542

пр (VРП1) = усл1-пл = 13428,5 - 12011 = 1417,5

? Вал пр (Ц1) = усл2-усл1 = 13046 - 13428,5 = -382,5

? Вал пр (VРП2) = усл3-усл2 = 13421 - 13046 = 375

? Вал пр (Ц2) = усл4-усл3 = 13721 - 13421 = 300

? Вал пр пр (VРП3) = усл5-усл4 = 14480 - 13721 = 759

? Вал пр (Ц3) = усл6-ум 5 = 14510 - 14480 = 30

? Вал пр (VРП4) = усл7-усл6 = 14744 - 14510 = 234

? Вал пр (Ц4) = усл8-усл7 = 13542 - 14744 = -1202

? Вал пр (С/с) = ф-усл8 = 13268 - 13542 = -274

Підсумок впливу всіх факторів дорівнює -382,5 +375 +300 +759 +30 +234 + (-1202) + (-274) = 1257 тис.руб., що відповідає відхиленню фактичної валового прибутку від планової.

Проаналізувавши вплив всіх факторів на валовий прибуток, можна зробити висновок, що найбільший вплив на неї надає зміна цін продукції. Зміна ціни 1го і 4го виду продукції надає найбільший негативний вплив на суму валового прибутку. p align="justify"> На другому етапі перевіримо як зміниться прибуток від продажів 9проізведем розрахунок показників у тис.руб.):

Пр від пр пл = 12011-20-30 = 11961

Пр від пр ф = 13268-20-30 = 13218

Пр від пр усл1 = 13268-20-30 = 13218

Пр від пр усл2 = 13268-20-30 = 13218

? Пр від пр (вал.пр) = усл1-пл = 13218-11961 = 1257

? Пр від пр (ком.р.) = усл2-усл1 = 13218-13218 = 0

? Пр від пр (упр.р) = факт-усл2 = 13218-13218 = 0

, 5 +375 +300 +759 +30 +234 + (-1202) + (-274) = 1257 тис.руб.

Підсумок впливу всіх фактор...


Назад | сторінка 23 з 43 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Аналіз впливу факторів на прибуток від продажів
  • Реферат на тему: Виявлення і вимір впливу факторів, що впливають на прибуток підприємства на ...
  • Реферат на тему: Зміна стану грунтів під впливом сельхозобработкі (на прикладі досвіду " ...
  • Реферат на тему: Вплив валового внутрішнього продукту на Світові Ціни
  • Реферат на тему: Розрахунок валового прибутку підприємства