Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые обзорные » Ринок побутової техніки: мікрохвильова піч

Реферат Ринок побутової техніки: мікрохвильова піч





2836785Краснодар12, 922027347575Саратов Пенза Тула19, 3 12,9 22,5300 340 39040 27 96697028 415920 1875508Ітого100-2424172816

Знайдемо інші витрати:

Min


Камишин: 2 * 330 579 = 661 158 руб.

Краснодар: 2 * 151 031 = 302 062 руб.

Саратов: 2 * 266 912 = 533 824 руб.

Пенза: 2 * 172 701 = 345 402 руб.

Тула: 2 * 705 260 = 1410520 крб.


Max


Камишин: 2 * 836 785 = 1673570 крб.

Краснодар: 2 * 347 575 = 695 150 руб.

Саратов: 2 * 697 028 = 1394056 крб.

Пенза: 2 * 415 920 = 831 840 руб.

Тула: 2 * 1875508 = 3751016 крб.


Визначимо прибуток постачальницько-збутової організації:

Min


Камишин: 330579 +661158 = 991737 руб.

Краснодар: 151031 +302062 = 453093 руб.

Саратов: 266912 +533824 = 800736 руб.

Пенза: 172701 +345402 = 518103 руб.

Тула: 705260 +1410520 = 2115780 крб.


Max


Камишин: 836785 +1673570 = 2510355 крб.

Краснодар: 347575 +695150 = 1042725 руб.

Саратов: 697028 +1394056 = 2091084 крб.

Пенза: 415920 +831840 = 1247760 руб.

Тула: 1875508 +3751016 = 5626524 крб.


Знайдемо витрати постачальницько-збутової організації:

Min


Камишин: 2 * 991 737 = 1983474 крб.

Краснодар: 2 * 453 093 = 906 186 руб.

Саратов: 2 * 800 736 = 1601472 крб.

Пенза: 2 * 518103 = 1036206 крб.

Тула: 2 * 2115780 = 4231560 крб.


Max


Камишин: 2 * 2510355 = 5020710 крб.

Краснодар: 2 * 1042725 = 2085450 крб.

Саратов: 2 * 2091084 = 4182168 крб.

Пенза: 2 * 1247760 = 2495520 крб.

Тула: 2 * 5626524 = 11253048 руб.


Таблиця 6.3

Розрахунок постачальницько-збутових націнок з різних центрів споживання товару при мінімальній потужності виробництва

Центри потребленіяТранспортно-заготівельні расходиПрочіе затратиПрібиль, руб. Разом постачальницько-збутова надбавка, руб. Постачальницько-збутова надбавка на од. товару, руб.

Таблиця 6.4

Розрахунок постачальницько-збутових націнок з різних центрів споживання товару при максимальній потужності в...


Назад | сторінка 23 з 31 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Постачальницько-збутова діяльність ТОВ &Хоббі Про&
  • Реферат на тему: Оцінка постачальницько-збутової політики підприємства
  • Реферат на тему: Постачальницько-збутова діяльність підприємства з постачання зернозбиральни ...
  • Реферат на тему: Теплопостачання абонентів м Пенза
  • Реферат на тему: Пенза в дзеркалі російської історії