Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые проекты » Проектування фундаментів

Реферат Проектування фундаментів





/p>

г) бурові залізобетонні, що влаштовуються в грунті шляхом заповнення пробурених свердловин бетонної сумішшю або установки в них залізобетонних елементів;

д) гвинтові.

У цій роботі будуть розглядатися забивні палі.


. 1 Вибір типів і розмірів паль і ростверку фундаменту


Вибираємо тип паль - забивні. Розмір паль визначаємо згідно вказаної в завданні глибини закладення підошви фундаменту d=2,05 м, а також по СНиП 2.02.03-85 п.7.10 і заданим потужностям шарів грунту.

L p=zd=8,7 - 2,05=6,65 м


Де Lp - розрахункова довжина палі, - глибина від поверхні до початку загострення палі, - глибина закладання підошви ростверку.

Відповідно до п.7.4. СНиП 2.02.03-85 закладення палі в ростверк становить 5-10 см.

З урахуванням закладення палі в ростверк Lконстр=6,65 + 0,1=6,75 м.

Приймаються довжину палі Lсв=7,0 м.

Визначивши необхідну довжину, вибираємо по сортаменту перетин палі.

Для паль до 12 м перетин 30х30 см.

Розмір підошви ростверку визначаємо виходячи з: по периметру паль відступаємо по 0,2 м, між осями паль не менше 3 * dсв. Т.ч. приймаємо розмір ростверку р=3 * 0,3 + 2 * 0,2 + 0,3=1,6 м.


Малюнок 2

3.2 Визначення несучої здатності палі


Несуча здатність Fd забивний висячої палі визначається за формулою:


Fd=гс * (гсR * R * A + u ** fi * hi)


Де R - розрахунковий опір фундаменту під нижнім кінцем палі по т.1 СНиП 2.02.03-85; - площа поперечного перерізу палі;=d2=0,3 * 0,3=0,09 м2

u - зовнішній периметр поперечного перерізу палі;=0,3 * 4=1,2 мi - товщина i-го шару грунту, що стикається з бічною поверхнею палі; i - розрахунковий опір i-го шару грунту основи на бічній поверхні палі по т.2 СНиП 2.02.03-85;

гс - коефіцієнт умови роботи палі в грунті, приймаємо гс=1;

гсR, - коефіцієнти умов роботи грунту відповідно під нижнім кінцем і на бічній поверхні палі, що враховують вплив способу занурення палі на розрахункові опору грунту і прийняті по т.3 СНиП 2.02.03-85.

гсR=1,=1.1=2,51 тс/м2, при z1=3,05 м; 2=2,71 тс/м2, при z1=4,05 м; 3=2,91 тс/м2 , при z1=5,05 м; 4=3,105 тс/м2, при z1=6,05 м; 5=3,205 тс/м2, при z1=7,05 м; 6=3,3025 тс/м2, при z1 =8,05 м; 7=3,3525 тс/м2, при z1=9,05 м.=233,65 тс/м2 (методом інтерполяції, при IL=0,4) d=1 * (1 * 233, 65 * 0,09 + 1,2 * (2,51 * 1 + 2,71 * 1 + 2,91 * 1 + 3,105 * 1 + 3,205 * 1 + 3,3025 * 1 + 3,3525 * 1)) d=46,34 тс.


3.3 Визначення кількості паль


Визначення кількості паль виробляємо за умови центрального навантаження, тобто при відсутності моментів, за такою залежністю:


n=


де Nd - сумарна навантаження, що передається на свайне поле і визначається за формулою:

d=NII + G


де NII - навантаження від верхньої будови приведена до обрізу фундаменту; - власний вагу плити ростверку, визначається за формулою:

=hp * Ap * ГР/б

- сила розрахункового опору по грунту

?


де - несуча здатність грунту підстави одиночної палі;

- коефіцієнт запасу, що залежить від способу визначення несучої здатності палі, що приймається рівним 1,4.II=98 тс.=2,05 * 1,6 * 1,6 * 2,5=13,12 тс.d= 98 + 13,12=111,12 тс.=46,34/1,4=33,1 тс.=111,12/33,1=3,35

Округляем значення n до 4 і таким чином приймаємо 4 палі.


Малюнок 3


3.4 Визначення опади пальового фундаменту


Розрахунок фундаменту буде вироблятися для умовного фундаменту на природній основі відповідно до СНиП 2.02.01-83 *

Межі умовного фундаменту визначаються (за СНиП 2.02.03-85):

усл.ф. =B + 2 * h * tg (? II, mt/4)


де? II, mt - осредненное значення кутів внутрішнього тертя товщі грунтів, в яких знаходяться палі;


? II, mt=(? 1 * l 1 +? 2 * l 2 +? 3 * l 3 +? 4 * l 4)/(l 1 + l 2 + l 3 + l 4)

h - довжина палі;

усл.ф. =L + 2 * h * tg (? II, mt/4);

А усл.ф. =B усл.ф. * L усл.ф. ; усл.ф. =Г прив * А усл.ф. * (l загл + d р) - вага умовного фундаменту;=Q ф/А усл.ф o=P- г прив * (l загл + d р)

у zpo, i=б * P o

б =? II, mt/4


? II, mt== 20 град.=7 м;

б=20/4=5 град.

гпрів== 1,97 тс/м2усл.ф.=1,6 + 2 * 7 * 0,0874=2,82 мусл.ф.=b усл.ф=2,82 м

Аусл.ф.=2,82 * 2,82=7,95 м2усл.ф.=1,97 * 7,95 * (7 + 2,05)=141,74 ТСФ=98 + 141,74 =239,74 тс == 30,15 тс/м2o=30,15-1,97 * 9,05=12,32 тс/м2

Переймаючись Z, визначаємо б, потім за формулою уzpo, i=б * ...


Назад | сторінка 3 з 4 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Буронабивні палі
  • Реферат на тему: Підсилення фундаментів набивними палями. Коренеподібні палі
  • Реферат на тему: Математичне моделювання деформацій грунтової основи палі складної конфігура ...
  • Реферат на тему: Визначення розрахункового опору ґрунту тривало навантаженої основи і визнач ...
  • Реферат на тему: Розрахунок фундаменту мілкого закладання на природній основі і пальового фу ...