> * 0 С/Вт
10000 = 0.8/1.163 = 0.69 м 2 * 0 С/Вт
В
Визначаємо теплопередачу огороджувальних конструкцій R 0 тр за більшою з двох величин R сг тр і R ен sub> тр :
В· Для стін R 0 тр = 2.22 м 2 * 0 С/Вт
В· Для горищного перекриття R 0 тр = 3.14 м 2 * 0 С/Вт
В· Для перекриттів над не опалювальним підвалом R 0 тр = 3.14 м 2 * 0 З /Вт.
В· Для вікон і балконних дверей R 0 тр = 0.64 м 2 * 0 С/Вт .
Сумарне опір зовнішньої стіни R 0 , м 2 * 0 С/Вт, визначається як сума термічних опорів шарів і опорів тепловіддачі внутрішньої R в і зовнішньої R н поверхонь за формулою:
В
a н - коефіцієнт тепловіддачі зовнішньої поверхні огороджувальної конструкції, рівний 23 Вт/(м 2 * 0 С), приймається за табл. 6 * СНиП ll-3-79 * ;
a в - коефіцієнт тепловіддачі внутрішньої поверхні огороджувальної конструкції, a в = 8.7 Вт/(м 2 * 0 С).
В
В
1 - суха штукатурка l ш = 0.19
2 - цегла глиняний звичайний на цементно-піщаному розчині
l до = 0.7
3 - теплоізоляційний шар (мати мінераловатні) l ут = 0.064
4 - цегла глиняний звичайний на цементно-піщаному розчині
l до = 0.7
5 - цементно-піщана штукатурка l ц = 0.76
Визначаємо товщину шару утеплювача:
В В В
Беручи до увагу сортамент випускаються плит мінераловатних беремо = 100 мм, товщина зовнішньої стіни тоді становитиме 500 мм.
R o ф = 0.115 +0.053 +0.179 +1.563 +0.357 +0.020 +0.043 = 2.33 p> Розрахуємо коефіцієнт теплопередачі огороджувальної конструкції.
К = 1/ R o ф
K = 1/2.33 = 0.43 Вт/м 2 До
Таким же способом визначаємо товщину шару утеплювача для горищного перекриття.
В
1 - Воздухоізоляціонний шар в 3 шари руберойду l р = 0.17
2 - Вирівнюючий шар цементно-піщаного розчину
l р = 0.76
3 - утеплювач (Пінополістерол) l ут = 0.05
4 - Пароізоляційний шар бітуму l б = 0.27
5 - залізо-бетонна плита
В В В
Товщина горищного перекриття становитиме 340 мм
R o ф = 0.115 +0.118 +0.026 +2.8 +0.037 +0.127 +0.43 = 3.653 p> Розрахуємо коефіцієнт теплопередачі огороджувальної конструкції.
К = 1/ R o ф
K = 1/3.653 = 0.27 Вт/м 2 До
Визначимо товщину шару утеплювача над не опалювальним підвалом:
В
1 - Дошка дерев'яна (сосна поперек волокон) l р = 0.29
2 - Повітряна прошарок
3 - утеплювач (Пінополістерол) l ут = 0.05
4 - залізо-бетонна плита
В В В
Виходячи з сортаменту випускаються плит мінераловатних приймаємо = 130 мм, товщина перекриття над підвалом тоді становитиме 340мм.
R o ф = 0.115 +0.043 +0.138 +0.16 +0.127 +2.6 = 3.183 p> Розрахуємо коефіцієнт теплопередачі огороджувальної конструкції.
К = 1/ R o ф
K = 1/3.183 = 0.31 Вт/м 2 До
2.Тепловая потужність системи опалення.
2.1Определеніе розрахункових теплових втрат через зовнішні огорожі.
Тепло втрати через зовнішні огорожі визначаються за формулою:
Q = F (t вп -t н ) (1 + Sb) n/R,
де F - розрахункова площа огороджувальної конструкції, м 2 ;
R 0 - опір теплопередачі огороджувальної конструкції, м 2 * 0 С/Вт. p> t вп - розрахункова температура повітря, 0 С, у приміщенні.
t н - розрахункова температура зовнішнього повітря для холодного періоду року.
ОІ- коефіцієнт, що враховує додаткові втрати теплоти в частках від основних втрат.
Тепло втрати на орієнтацію по сторонах горизонту вертикальних поверхонь огорожі є додатковими і враховуються наступній процентної добавкою до основних тепло втрат:
- північ - 10%
- захід, с...