Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Новые рефераты » Технологія виробництва гексахлорбензолу

Реферат Технологія виробництва гексахлорбензолу





* 2 = 70.9 кг/кмоль

Mr (HCl) = 1 +35.45 = 36.45 кг/кмоль


1. Продуктивність установки = 30 т/добу


m (C 6 Сl 6 ) = 30 * 1000/24 ​​= 1250 кг/год

w (C 6 Сl 6 ) = 1250 | 284/7 = 4.39 кмоль/год


2. Склад реакційної суміші:

трихлорбензол


1250 - 20%

х - 0.5%

х = m (C 6 H 3 Сl 3 ) = 1250 * 0.5/20 = 31.25 кг/год

w (C 6 H 3 Сl 3 ) = 31.25/181.35 = 0.17 кмоль/год


не відреагувала бензол

1250 - 20%

х - 78%

х = m непр (C 6 H 6 ) = 1250 * 78/20 = 4875 кг/год

w непр (C 6 H 6 ) = 4875/78 = 62.5 кмоль/год


не відреагувала хлор


1250 - 20%

х - 0.5%

х = m непр (Cl 2 ) = 1250 * 1.5/20 = 93.75 кг/год

w непр (Cl 2 ) = 93.75/70.9 = 1.32 кмоль/год


3. Знайдемо масу і кількість прореагировавшего бензолу:


w прор (C 6 H 6 ) = w 1 (C 6 H 6 ) + w 2 (C 6 H 6 ),


де w 1 (C 6 H 6 ) - кількість бензолу який пішов на цільову реакцію;

w 2 (C 6 H 6 ) - кількість бензолу який пішов на освіту трихлорбензол.


w 1 (C 6 H 6 ) = w (C 6 Сl 6 ) = 4.39 кмоь/год

w 2 (C 6 H 6 ) = w (C 6 H 3 Сl 3 ) = 0.17 кмоль/год

w прор (C 6 H 6 ) = 4.39 +0.17 = 4.56 кмоль/год


4. Знайдемо загальна кількість і масу бензолу, з обліком не прореагировавшего:


w заг (C 6 H 6 ) = w прор (C 6 H 6 ) + w непрор (C 6 H 6 ) = 67.06 кмоль/год

m заг (C 6 H 6 ) = 67.06 * 78 = 5230.68 кг/год

5. Знайдемо масу втрат, кількість і масу вступив у реакцію бензолу, враховуючи втрати:


5220.68 - 97%

х - 100%

х = m всього ( C 6 H 6 ) = 5230.68 * 100/97 = 5392.45 кг/год

m втрат ( C 6 H 6 ) = 5392.45 - 5230.68 = 161.77 кг/год

w втрат (C 6 H 6 ) = 161.77/78 = 2.07 кмоль/год

w всього чистий (C 6 H 6 ) = 5392.45/78 = 69.13 кмоль/год


6. Знайдемо масу домішок бензолу:


5392.45 - 98%

х...


Назад | сторінка 3 з 5 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Автоматизація магістрального насосного агрегату НМ 1250-260
  • Реферат на тему: Виробництво гарячекатаної листової сталі 1250 2,5 за ГОСТ 19903-74
  • Реферат на тему: Модернізація шпиндельного з'єднання кліті 1250 обжимного стану з метою ...
  • Реферат на тему: Виробництво циклогексану з бензолу
  • Реферат на тему: Аналіз пожежної небезпеки і розробка заходів протипожежного захисту процесу ...