чні характеристики перерізу
 Верхня обшивка розраховується на зосереджене навантаження від ваги монтажника з інструментом Р н = 1 кН з коефіцієнтом надійності за навантаженням g f = 1.2 
  Розрахункове навантаження: 
   Р = Р н * g f , 
В  
 Р = 1 * 1.2 = 1.2 кН. 
  згинальних напружень у верхній обшивці поперек волокон повинні бути менше опору фанери вигину: 
   Пѓ і = M max /W ф = 6 * P * a/(8 * Оґ 1 2 ) ф . і ., 
В  
 Пѓ і = 6 * 1.2 * 0.35/(8 * 10 3 * 0.008 2 ) = 4.92 МПа < R ф. і . = 6.5 МПа. p> Конструктивна ширина плити: 
   b = b 0 - b p , 
  b = 1490 - 45 = 1445 мм. p> l п = 450 см> 6 * а = 6 * 35 = 210 см, 
   тоді розрахункова ширина фанерних обшивок: 
   b розр = 0.9 * b, 
В  
 b розр = 0.9 * 1445 = 1301 мм. p> Розрахункові перетину: верхньої обшивки: 
   F ф в = Оґ 1 * b розр , 
  F ф в = 8 * 1301 = 10404 мм 2, нижній обшивки: 
  F ф н = Оґ 2 * b розр , 
  F ф н = 6 * 1301 = 7803 мм 2, поздовжніх ребер: 
  F р = b p * h p * n, 
  F р = 45 * 145 * 5 = 32625 мм 2 . br/> 
 Визначаємо відношення: 
В  
 Е д /Е ф = 100000/90000 = 1.11 
				
				
				
				
			   Наведена площа поперечного перетину: 
   F пр = (F ф в + F ф н ) + F р * Е д /Е ф , 
В  
 F пр = 10404 + 7803 + 32625 * 1.11 = 54457 см 2 . p> Статичний момент наведеного перетину щодо осі, поєднаної з нижньою межею нижньої обшивки: 
   S пр = F ф в * (H пр - Оґ 1/ 2) + F ф н * Оґ 2/ 2 + F р * (h р /2 + Оґ 2 ) * Е д /Е ф , 
   де h пр - висота приведеного перерізу: 
   h пр = h р + Оґ 1 + Оґ 2, h пр = 145 + 8 +6 = 159 мм. <В  
 S пр = 104.04 * (15.9 - 0.8/2) + 78.06 * 0.6/2 + 326.25 * (14.5/2 + 0.6) * 1.11 = 4481654 мм 3 . p> Положення центра ваги приведеного перерізу (відстань від нижньої грані плити до центру ваги): 
   y 0 = S пр /F пр , 
В  
 y 0 = 4481654/54427 = 82 мм. p> Наведений момент інерції, відносно центра ваги перерізу: 
  I пр = b розр * О” 1 3/ 12 + F ф в * (h пр - Y 0 - Оґ 1/ 2) 2 + b розр * Оґ 2 3/ 12 + F ф н * (y 0 - О” 2/ 2) 2 + (b p * h p 3 * N/12 + F р * (y 0 - Оґ 2 - h p /2) 2 ) * Е д /Е ф , 
  I пр = 1301 * 8 3/ 12 + 10404 * (159 - 82 - 8/2) 2 + 1301 * 6 3/ 12 + 7803 * (82 - 6/2) 2 + (45 * 145 3 * 5/12 + 32625 * (82 - 6 - 145/2) 2 ) * 1.11 = 168172612 мм 4 . br/> 
 Наведені моменти опору: 
   W пр н = I пр /Y 0, W пр в = I пр /(h пр - y 0 ). 
В  
 W пр н = 168172612/82 = 2043481 мм 3, W пр в = 168172612/(159 - 82) = 2192520 мм 3 . br/>
2.4.2 Збір навантажень і визначення розрахункових зусиль
 Навантаження на 1 м 2 плити визначена в таблиці 1 (склад покриття - малюнок 2). 
   Таблиця 1 
  Навантаження на 1 м 2 плити 
 Навантаження 
 Нормативна навантаження, кН/м 2 
 Коефіцієнт надійності за навантаженням 
 Розрахункове навантаження, кН/м 2 
...