Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Новые рефераты » Волейбол на Олімпійських Іграх

Реферат Волейбол на Олімпійських Іграх

Срібло збірної Росії в олімпійському турнірі Афін прийнято вважати справжнім дивом, якщо, звичайно, не знати яким характером володіла ця Команда. Сім матчболів, відіграних в півфіналі проти збірної Бразилії, найвищого класу гра з командою Китаю у фіналі, де вже збірна Росії була як ніколи близька до успіху, стали найяскравішої сторінкою в історії російського волейболу.

) Змагання з волейболу на літніх Олімпійських іграх 2008 в Пекіні

Проходили з 9 по 24 серпня. У звичайному волейболі приймає участь по 12 чоловічих і жіночих команд. Змагання пройшли у Палаці спорту Пекінського політехнічного університету та в Столичному палаці спорту Пекіна.

Чоловічий турнір

Гарний сучасний волейбол збірна Росії показала і на Олімпіаді - 2008 в Пекіні, а для завоювання золота знову не вистачило самої малості, воно дісталося збірній США, яка обіграла Росію у драматичному півфіналі. Збірна Росії завоювала бронзу .

Жіночий турнір

До Олімпійських ігор в Пекіні національна команда підійшла абсолютно непідготовленою і вперше в історії не змогла подолати чвертьфінальний бар'єр, після чого Джованні Капрара залишив посаду головного тренера.

) Змагання з волейболу на літніх Олімпійських іграх 2012 у Лондоні

Пройшли з 27 липня по 12 серпня.

Олімпійські ігри 2012 року принесли збірній Росії довгоочікуване золото raquo ;: на груповому етапі збірна Росії виграла чотири матчі з п'яти - у Німеччині (3: 0), Тунісу (3: 0), США (3:2) та Сербії (3: 0), зазнавши лише однієї поразки від збірної Бразилії з рахунком 0: 3. У чвертьфіналі була переможена збірна Польщі з рахунком 3: 0, у півфіналі в наполегливому поєдинку росіяни пройшли збірну Болгарії (3: 1), а у фіналі, незважаючи на програш по ходу зустрічі з рахунком 0: 2 по партіях і 19:22 в третьому сеті, зуміли відіграти два матчболи, зрівняти рахунок і вирвати перемогу у збірної Бразилії з рахунком 3: 2. Золоті медалі Олімпійських ігор завоювали Микола Апаліков, Юрій Бережко, Олександр Бутько, Олександр Волков, Сергій Гранкін, Дмитро Ільїних, Максим Михайлов, Дмитро Мусерський Дмитро Олександрович, Олексій Обмочаев, Олександр Соколов, Сергій Тетюхін і Тарас Хтей.

Збірна Росії посіла 5-е місце на олімпійскому турнірі в Лондоні. Ця Олімпіада стала шостою для Євгенії Естес, п'ятої - для Любові Соколової, четвертий - для Катерини Гамов. Росіянки виграли всі матчі на груповому етапі і вийшли у чвертьфінал, де їх суперником стала збірна Бразилії. Зустріч рівних команд, що затяглася на 2:00 21 хвилину, завершилася драматичною п'ятий партією, в якій російська команда змогла вийти вперед після рахунку 10:13, мала 6 матчболів, але не довела матч до перемоги.