Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые проекты » Турбогвинтовий двигун ТВЗ-117ВМА-СБМ1

Реферат Турбогвинтовий двигун ТВЗ-117ВМА-СБМ1





p align="justify"> q (? 1) =? 1 [1,2 * Т (? 1)] 2,5=0,55 [1,2 * 0,949] 2,5=0,76


Окружна складова відносної швидкості потоку на вході в РК:


W u1=U ср - З u1=237,2 - 62,9=174,3 м/с


Відносна швидкість:


W 1 =? (W u1 2 + Са 1 2) =? (174,3 2 + 160 2)=236,6 м/с


Напрямок потоку на вході в РК:


? 1=arcsin (Са 1/С 1)=arcsin (160/171,9)=68,56 °

? 1=arcsin (Са 1/W 1)=arcsin (160/236,6)=42,56 °


Параметри потоку на вході в РК:


Т 1РК=Т 1РК * * Т (? 1)=288 * 0,949=273,3 К

Р 1РК=Р 1РК * * Р (? 1)=99298,5 * 0,83=82417,76 Па


. 4 Кінематика потоку на виході з РК


Задаємося осьової швидкістю на виході з робочого колеса:


Са 2 '= Са 1 - (3-5)=155 м/с

? З u=Н ТСР * U ср=0,47 * 237,2=111,48 м/с


Окружна складова абсолютної швидкості:


З u2=С u1 +? З u=62,9 +111,48=174,4 м/с


Абсолютна швидкість:


З 2 =? (Са 2 '2 + С u2 2) =? (155 2 + 174,4 2)=233,3 м/с


Окружна складова відносної швидкості:


W u2=U ср - З u2=237,2 - 174,4=62,8 м/с


Відносна швидкість:


W 2 =? (Са 2 '2 + W u2 2) =? (155 2 + 62,8 2)=167,23 м/с


Напрямок потоку на вихід з РК:

? 2=arcsin (155/167,23)=67,9 °

? 2=arcsin (155/233,3)=41,63 °

Тиск і температура на виході з робочого колеса:


Т 2рк *=Т * вих.ст=314,2 К

Т 2рк=Т 2рк * - З 2 2/(2 * С р)=314,2 - 233,3 2/(2 * 1005)=287,12 К

Р 2рк *=Р * вих.ст /? на=129088/0,98=131722,4 Па


? на=0,98


Р 2рк=Р 2рк * * (Т 2рк/Т 2рк *) к/(к - 1)=131722,4 * (287,12/314,2) 1,4/(1 , 4-1)=96085,9 Па


Закрутка потоку в РК:


?? =? 2 -? 1=67,9 ° - 42,56 °=25,34 °


Абсолютна швидкість на виході з щаблі:


З вих.ст=С а вих.ст./sin? вих.ст=150/sin 67,56 °=162,3 м/с

а кр.вих.ст. =? (((2 * к)/(до + 1)) * R * Т * вих.ст) =? (((2 * 1,4)/(1,4 + 1)) * 287 * 314, 2)=324,35м/с

? вих.ст. =С а вих.ст./А кр.вих.ст. =150/324,35=0,46


Висота лопатки на вході з КВД:


h 1=(D K1 - D вт.1)/2=0,06 м


Параметри потоку на виході з першого ступеню:


Т вих.ст=Т * вих.ст - З вих.ст 2/(2 * С р)=324,35 - 162,3 2/(2 * 1005)=315,25 К

Р вих.ст=Р * вих.ст * (Т вих.ст/Т * вих.ст)=129088 * (315,25/324,35)=116850 Па


Площа кільцевого перерізу на виході з щаблі:


F вих.ст=(Gв * R * Т вих.ст)/(а кр.вих.ст. * Р вих.ст *? вих.ст.)=(5,99 * 287 * 315,25)

/(324,35 * 116850 * 0,46)=0,037 м 2


При D ср=const

D ср вих.ст. =D СР.1=0,23 м


D до вих.ст. =? (D ср вих.ст 2 + (2 * F вих.ст) /?). =? (0,23 2 + (2 * 0,037)/3,14)=0,2765 м

D вт вих.ст. =? (D ср вих.ст 2 - (2 * F вих.ст) /?). =? (0,23 2 - (2 * 0,037)/3,14)=0,171 м

d вих.ст. =D вт вих.ст./D до вих.ст. =0,276/0,171=1,61 м


Висота лопатки на виході з щаблі:


h вих.ст. =(D до вих.ст. - D вт вих.ст.)/2=(0,2765- 0,171)/2=0,0525 м


Малюнок 5.2 - Тракт першого ступеня компресора


. 5 Визначення геометричних параметрів решітки профілів


Визначення геометричних параметрів решітки профілів на середньому радіусі зведено в таблицю 5.1. При розрахунку були використані графіки, представлені на малюнках 5.3 і 5.4.


Малюнок 5.3 - Графік залежності


Малюнок 5.4 - Графік залежності


Таблиця 5.1 - Розрахунок параметрів решітки на середньому радіусі

ПараметриРазмерностьВелічіна м0,06 - 2 м0,03 ?? град25,34 - 0.8 град67,9 (за графіком рис. 5.3) град22 - 1,439 (за графіком рис. 5.4) - 2,4 м0,0125 шт47,7Zшт48 м0,0124 м0,02976 - 2,016

Малюнок 5.5 - План шви...


Назад | сторінка 7 з 9 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Розрахунок параметрів течії повітряного потоку в соплі Лаваля
  • Реферат на тему: Розрахунок параметрів ідеального газового потоку в камері ракетного двигуна
  • Реферат на тему: Спектральний аналіз аналогових сигналів і розрахунок відгуків на виході лін ...
  • Реферат на тему: Спектральний аналіз аналогових сигналів і розрахунок відгуків на виході лін ...
  • Реферат на тему: Аналіз сигналу на виході лінійного пристрої