Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Новые рефераты » Створення веб-сайту Засоба HTML

Реферат Створення веб-сайту Засоба HTML





ови розміткі.Мові розміткіВідповіді: 1. Стандартна мова розміткі документів у Всесвітній павутіні 2. GenCode,???, Scribe, GML, HTML, XML 2.Робота з мовою розміткі HTML у блокнотіПроконтролюваті уміння користуватись програмою БлокнотI IIПроміжнійПоточній, систематичнийОпитФронтальний, уснійПітання: 1. Що таке CSS? Програма БлокнотВідповіді: 1. Формальна мова Опису зовнішнього вигляд документа, написаного з використаних мови розміткі.3. Робота з «DreamWeaver MX» Проконтролюваті уміння користуватись «DreamWeaver MX» II IIIПроміжнийПоточнийОпитФронтальний, уснійПітання: 1.Прізначення «DreamWeaver MX» Програма «DreamWeaver MX» ВІДПОВІДІ: 1. HTML-редактор від Компанії Adobe 2.5 Організація та методика проведення лекційного заняття


Тема: Веб-програмування. Ввідна лекція.

Мета:

· дидактична: Сформувати теоретичні знання та уявлення про веб-програмування;

· розвиваючий: розвинутості та Сформувати просторова мислення, пам ять, уваг, спостережлівість, вміння Слухати, самостійність, абстрактне та логічне мислення, вміння самостійно прійматі решение;

· виховна: виховати почуття поваги до педагога, учбових обладнанню, матеріалу, літературі, відповідальність, дисциплінованість, почуття роботи з колективом.

Тип уроку: лекція. Методи навчання:

· наочно: Демонстрація РМ;

· контрольний: фронтальний, Самостійна робота.

дидактичність забезпечення:

а) РМ «Приклади сайтів».

Список рекомендованих джерел:

. Шапошников І.В. «Web-сайт своїми руками»: Видавництво BHV - Санкт - Петербург, 2000.- 224с

. Томас А. Пауел, Ден Утворити. «HTML. Довідник програміста »: Видавництво АСТ, Харвест, 2002.- 384с.

Структура уроку:

. Організаційний момент (3 хв.)

. Актуалізація (5 хв.)

. Мотивація (5 хв.)

. Виклад учбових матеріалу (60 хв.)

. Підведення Підсумків та видача домашнього Завдання (15 хв.)

Таблиця 2.11 - Вибір типу уроку и структура ООД

Питання, Які вівчаютьсяДії Які формуютьсяРівень сформованостіМетоді формуванняООДВДКД1. Поняття веб-програмування ООКонспектування матеріалу та йо аналізПояснення, Розповідь, I тип ООДКонспектування, запам ятовуванняІндівідуальній опіт2. Призначення мови розміткі HTMLООКонспектування матеріалу та йо аналізПояснення, Розповідь, I тип ООДКонспектування, запам ятовуванняФронтальній опіт3 Віді СУЧАСНИХ мов розміткіООВіконання розрахунків Пояснення, Розповідь, I тип ООДКонспектування, запам ятовуванняФронтальній опит

Таблиця 2.12 - Сценарій лекційного заняття з тими «Створення веб-сайту засобой HTML»

№ п / Петапа урокуДії вікладачаДії учнів3 хв.Організаційній моментВітання учнів, викладач проводити ПЕРЕЛІК, викладач сообщает тему та мети уроку. Вітання викладача, учні Інформують викладача про своїй прісутності та готовності до заняття. Учні запісують тему та ціль заняття.5 хв.АктуалізаціяЗгадування раніше вивченості знань. Повторення теоріїСлухають и відповідають на поставлені пітання.5 хв.МотіваціяПовідомлення про значущість дослідж...


Назад | сторінка 7 з 11 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Мова HTML
  • Реферат на тему: Мова розмітки гіпертексту (HTML)
  • Реферат на тему: Мова гіпертекстової розмітки HTML
  • Реферат на тему: Мова гіпертекстової розмітки HTML
  • Реферат на тему: Лари підмножини мови розмітки гіпертексту HTML