* 100=100%.   
   .6.8 Швейна машина COWBOY 9517UL 
   Продуктивність швейного машина COWBOY 9517UL 
   шт/см розраховується за формулою: 
    , (1.14) 
     де: - тривалість зміни, 480 хв; 
   - коефіцієнт використання робочого часу, 0,9; 
   - коефіцієнт використання машини, 0,9; 
   - цикл обробки, - 1,350 хв. 
   шт/см 
   Розраховується операційний час на обробку однієї деталі в хв: 
   480/288=1,7 хв 
   Визначаємо потрібну кількість верстата - годин на річну програму 
   1,7 * 150000/60=4250 верстата/год 
   ТЕФ=2035 верстата/год 
   Визначаємо потрібну розрахункова кількість верстатів, шт. 
   4250/2035=2,08шт 
  =2шт 
   Визначаємо відсоток завантаження верстата,% 
    =Np/Nпр * 100%=2,08/2 * 100=104% 
     .6.9 Стіл для розкрою тканини 
   Продуктивність робочого місця шт/см розраховується за формулою: 
    , (1.15) 
     де: - тривалість зміни, 480 хв; 
   - коефіцієнт використання робочого часу, 0,9; 
   - цикл обробки, - 1,20 хв 
   шт/см 
   Розраховується операційний час на обробку однієї деталі в хв: 
   480/360=1,3 хв. 
   Визначаємо потрібну кількість верстата - годин на річну програму 
   1,3 * 150000/60=3250станка/год 
   ТЕФ=2035 верстата/год 
   Визначаємо потрібну розрахункова кількість верстатів, шт. 
   3250/2035=1,5шт 
  =2шт 
   Визначаємо відсоток завантаження верстата,% 
    =Np/Nпр * 100%=1,5/2 * 100=75%. 
     .7 Робоче місце для надягання чохла 
     Продуктивність робочого місця шт/см розраховується за формулою: 
    , (1.16) 
     де: - тривалість зміни, 480 хв; 
   - коефіцієнт використання робочого часу, 0,9; 
   - цикл обробки, - 1,200 хв. 
   шт/см 
   Розраховується операційний час на обробку однієї деталі в хв: 
   480/360=1,33 хв 
   Визначаємо потрібну кількість верстата - годин на річну програму 
   1,33 * 150000/60=3325станка/год 
   ТЕФ=2035 верстата/год 
   Визначаємо потрібну розрахункова кількість верстатів, шт. 
   3325/2035=1,6шт 
  =2шт 
   Визначаємо відсоток завантаження верстата,% 
    =Np/Nпр * 100%=1,6/2 * 100=80% 
     .7.1 Робоче місце по оббивці основ 
    , (1.17) 
     де: - тривалість зміни, 480 хв; 
				
				
				
				
			   - коефіцієнт робочого часу, 0,9; 
   - цикл обробки, - 1,300 хв. 
   шт/см 
   Розраховується операційний час на обробку однієї деталі в хв: 
   480/332=1,45 хв 
   Визначаємо потрібну кількість верстата - годин на річну програму 
   1,45 * 150000/60=3625станка/год 
   ТЕФ=2035 верстата/год 
   Визначаємо потрібну розрахункова кількість верстатів, шт. 
   3625/2035=1,7шт 
  =2шт 
   Визначаємо відсоток завантаження верстата,% 
    =Np/Nпр * 100%=1,7/2 * 100=85% 
     1.7.2 Робоче місце по збірці спинки 
    , (1.18) 
     де: - тривалість зміни, 480 хв; 
   - коефіцієнт робочого часу, 0,9; 
   - цикл обробки, - 1,150мін. 
   шт/см 
   Розраховується операційний час на обробку однієї деталі в хв: 
   480/375=1,28мін 
   Визначаємо потрібну кількість верстата - годин на річну програму 
   1,28 * 150000/60=3200станка/год 
   ТЕФ=2035 верстата/год 
   Визначаємо потрібну розрахункова кількість верстатів, шт. 
   3200/2035=1,57шт 
  =2шт 
   Визначаємо відсоток завантаження верстата,% 
  =Np/Nпр * 100%=1,57/2 * 100=79% 
     .7.3 Робоче місце по збірці боків 
    , (1.19) 
     де: - тривалість зміни, 480 хв; 
   - коефіцієнт робочого часу, 0,9; 
   - цикл обробки, - 1,200мін. 
   шт/см 
   Розраховується операційний час на обробку однієї деталі в хв: 
   480/360=1,3 хв 
   Визначаємо потрібну кількість верстата - годин на річну програму 
   1,3 * 150000/60=3250 верстата/год 
   ТЕФ=2035 верстата/год 
   Визначаємо потрібну розрахункова кількість верстатів, шт. 
   3250/2035=1,59шт 
  =2шт 
   Визначаємо відсоток завантаження верстата,% 
    =Np/Nпр * 100%=1,59/2 * 100=80% 
     .7.4 Робоче місце по упаковці 
    , (1.20) 
     де: - тривалість зміни, 480 хв; 
   - коефіцієнт робочого часу, 0,9; 
   - цикл обробки, - 1,110мін. 
   шт/см 
   Розраховується операційний час на обробку однієї деталі в хв: 
   480/389,2=1,23 хв 
   Визначаємо потрібну кількість верстата - годин на річну програму 
   1,23 * 150000/60=3075 верстата/год 
   ТЕФ=2035 верстата/год 
   Визначаємо потрібну розрахункова кількість верстатів, шт. 
   30...