Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Новые рефераты » Проектування будівництва гаража

Реферат Проектування будівництва гаража





0МПа; гb2=0.9; для арматури класу А-ІІ (табл.1.7) Rs=280МПа; Rsw=215Мпа; для дротяної арматури класу Вр - 1 Rs=365МПа і Rsw=265Мпа.

Рішення. Визначення навантажень. Власний нормативний вага плити при hf? =6cм; gn=0.06 · 25 000=1500Н/м2; при підрахунку розрахункових навантажень коефіцієнт надійності за навантаженням гf=1,1; розрахунковий вага плити g=1500.1 .1=1650Н/м2.

Площа лобового ребра:

Sлр=0.3 * ((0,1 +0,12) / 2) +0.07 ((0,07 +0,14) / 2)=0,04035 м2

Нормативний вага одного погонного метра лобового ребра:


Gлрп=Sлр +1 + Gж / б=0,04035 * 1 * 25000=1009 Н/м2


Розрахункова вага лобового ребра:


Gлр=Gлрп * 1,1=1009 * 1,1=1110 Н/м2


Площа крайнього ребра:

Sкр=((0,08 +0,1) / 2) * 14=0,0126 м2

Нормативний вага одного погонного метра пристенного ребра:

Gкрп=0,0126 * 1 * 25000=315 Н/м2

Gкр=315 * 1,1=347 Н/м2

При розрахунку майданчикової плити розглядають окремо полку, пружно забиту в ребрах, лобове ребро, на яке спираються марші, і пристенное ребро, що сприймає навантаження від половини прольоту полки плити.

Розрахунок полки плити. Полку плити при відсутності поперечних ребер розраховують як балковий елемент з частковим защемлением на опорах.

Розрахунковий проліт дорівнює відстані між ребрами

lo=1500-120-100=1280мм.

Згинальний момент в прольоті і на опорі визначають за формулою, що враховує вирівнювання моментів


М=q · lo2/16=7050.1, 282/16=722Н · м


Де q=(g+ p) b=(1650 +5400) · 1=7050Н/м2; b=1м.

При b=100см і hо=ha=6-2=4cм обчислюємо


A0=M? гn / Rb? гb2? b? h02=72200? 1/14.5 (100)? 0.9? 100? 42=0.035


Rb=14.5МПа, розрахунковий опір бетону стиску;

гb2=0,9, коефіцієнт умов роботи бетону;

b=100cм, ширина полиці;

h0=4cм, робоча висота.


методом інтерполяції

оA0з0, 03 0,036 0,040,03 0,035 0,0390,985 0,9822 0,98

Визначаємо площу робочої арматури


Аs=M? гn / з? Rs? h0=72200? 1/0.9822? 375 (100)? 4=0,49 см2


Укладаємо сітку С - 1 з арматури? 4мм Вр-І кроком s=200мм на 1м довжини з відгином на опорах, As=0,754 см2

Розрахунок лобового ребра. На лобове ребро діють такі навантаження: постійна і тимчасова, рівномірно розподілені від половини прольоту полки і від власної ваги: ??

q=(1650 +5400) * 1,5 / 2 +1110=6398 Н / м;

рівномірно розподілене навантаження від опорної реакції маршів, прикладена на виступ лобового ребра і викликає його вигин:


q1=Q / a=3317/1, 5=2211 Н / м.


Згинальний момент на виступі від навантаження q на 1м:


M1=q1 ((10 +7) / 2)=2211 * 8,5=18793,5 Н см=188 Н м


Визначаємо розр...


Назад | сторінка 10 з 15 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Коефіцієнт лобового опору корпусу безкрилого ЛА при надзвукових швидкостях ...
  • Реферат на тему: Розрахунок прольотної плити
  • Реферат на тему: Розрахунок клеєфанерної плити
  • Реферат на тему: Розрахунок багатопустотних плити перекриття
  • Реферат на тему: Розрахунок монолітної плити перекриття