Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Статьи » Теплові умови роботи короткої циліндричної оправки Тривалкові гуркотів станів

Реферат Теплові умови роботи короткої циліндричної оправки Тривалкові гуркотів станів





льза при розкочування на одну третину подовжується по оправці вперед (по ходу прокатки) і на дві третини тому.

Щоб труби мали однакову товщину стінки, різниця в діаметрах одночасно працюючих в комплекті оправок не повинна перевищувати 0,3 м, а різниця в діаметрі однієї оправки по її довжині допускається не більше 0,2мм.


1.5 Розрахунок таблиці прокатки для труб з Dт? Sт=114? 15 мм.


Максимальної довжиною придатної частини L=11,0 м.

Зовнішній діаметр труби в гарячому визначається за формулою (1):

D к=1,011 · 114=115,25 мм.

Зовнішній діаметр чорновий труби більше заданого на величину припуску на обточування а п, рівного 1,5 ... 2 мм. Припуск на обточування визначають за формулою (3):

а п=1,2 + 0,005 · 114=1,77 мм.

Тоді за формулою (2) визначають зовнішній діаметр чорновий труби: т черн=114 + 1,77=115,77? 116 мм.

Для підшипникових труб поле допуску по товщині стінки становить Р д=12%, тоді за формулами (4) і (5) розраховуємо товщину стінки і внутрішній діаметр чорновий труби:

S т черн=15 + 0,5 · 0,12 · 15/100 + 0,5 · 1,77=16 мм,

d т черн=116 - 32=84 мм.

На агрегаті з тривалковим гуркотів станів D/S lt; 11.

Для перевірки знайдемо величину відносини: т/S т=116/16=7,25 lt; 11,

отже, можливо здійснити розкочування труби на Тривалкові стані гвинтової прокатки.

Діаметр труби після калібрувального стана визначається за формулою (7):

D к=1,01? 116=117,16 мм.

Зміна товщини стінки при охолодженні і її потовщення прікалібровке не враховуємо, тоді т черн=S к=S р=16 мм.

Зовнішній діаметр труби після раскатні станаопределяют за формулою (8):

Dр=115,25 + 1,75=117 мм.

По знайденому значеніюSр розраховують внутрішній діаметр труби після гуркотів станів за формулою (9): р=117-2 · 16=85 мм.

Величину зазору виниклого при розкочування між трубою і оправленням знаходять за формулою (13):

? =0,03 · (85 + 16)=3,03 мм.

Діамена?? р оправки? р гуркотів станів обчислюємо за формулою (14):

? р=0,97 · 85-0,03 · 16=82,93 мм.

Оскільки оправки виготовляють з кроком по діаметру 2 мм, приймемо? р == 83 мм.

За формулою (15) визначають зовнішній діаметр труби: р=83 + 3,03 + 2 · 16=118,03 мм,

а також розмір калібру К, утвореного валками гуркотів станів для отримання заданої товщини стінки труби визначають за формулою (16):

К=83 + 2 · 16-5=110 мм. де П - податливість калібру під навантаженням; величина, що залежить від багатьох факторів: жорсткості кліті, стану обладнання, розмірів Розкачуємо труби і обтиску і т.д .; визначається зазвичай експериментальним шляхом і може становити від 2 до 8 мм.

Діаметр d л вкладиша люнета оправкоізвлекателя розраховують за формулою (17): d л=83 + 4=87 мм.

Розміри гільзи залежать від калібрування валків гуркотів станів і, зокрема, від висоти гребеня. Загальна обтиснення по стінці в гуркотів станів визначають за формулою (19):

? S г=(1 + 0,25) · 10=12,5 мм, де h - висота гребеня, h=8,0 при D lt; 88 мм; k=0,18 ... 0,25 - коефіцієнт, що представляє собою обтиснення по стінці у вхідному конусі валка.

Товщина стінки визначається виходячи з формули (18):

S г=16+ 12,5=28,5 мм,

внутрішній і зовнішній діаметри гільзи розраховуються за формулами (20) і (21): г=83 + 7 мм=90 мм,

Dг=90 + 28,5? 2=147 мм.

Діаметр оправки прошивного стану? п більше? р на 2 мм і становить:

? п=83 + 2=85 мм.

Діаметр заготовки вибирають з розрахунку:

dз? Dг=156 мм.

Розрахунок коефіцієнтів витяжки здійснюється за формулами (22), (23), (24):

?п=19103,76/10604,57=1,8

?р=10604,57/5125,99=2,1

?к=5125,99/5082,09=1,01.


Таблиця 6 -Результати розрахунку таблиці прокатки для труби з Dт? Sт=114? 15 мм.

Чистові розміри труби, ммЧерновие розміри труби, ммДіаметр заготовки, ммОбщій коефі т ціенвитяжкіПрошівной станРаскатной станДіаметр труби після калібровкідіаметрТолщіна стенкіДіаметрТолщіна стенкіРазмер гільзи, ммДіаметр оправлення, ммКоеффіціент витяжкіДіаметр труби, ммВисота гребеня, ммДіаметр оправлення, ммКоеффіціент витяжкідіаметрТолщіна стенкі11415116161564,9114728 , 5851,8118,0310832,1115,25

2. Спеціальна частина


2.1 Огляд літератури


2.1.1 Конструкція і умови роботи...


Назад | сторінка 11 з 21 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Вивчення теплових умов роботи короткою циліндричної оправки Тривалкові гурк ...
  • Реферат на тему: Розрахунок димової труби
  • Реферат на тему: Розрахунок димової труби
  • Реферат на тему: Розрахунок труби Кеплера
  • Реферат на тему: Теплові труби: будову та принцип дії