КИСЕНЬ, ГЛЮКОЗА, автотрофом, Світлова І Темновое Фазі.
Отрімані ОЦІНКИ - 5, з них відмінно - 3, добро - 2.
Домашнє Завдання: § 31.
Додаток Б
Дата: 25.02.2015.
Предмет: Екологія.
Клас: 10-А.
Вчитель: Костюк В.Н.
Кількість прісутніх учнів: 22.
Мова викладання: українська.
Тема уроку: Альтернативні види сільського господарства. Утилізація відходів сільського господарства [11-13].
Мета: Ознайоміті учнів з Основними Поняття альтернативне сільське господарство raquo ;, Розглянуто основні его види, розвіваті навички АНАЛІЗУ та синтезу отріманої информации, виховувати ощадливість ставлені до природи.
Обладнання та матеріали: робочий зошит, реферати (Доповіді).
Хід уроку.
. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ етап.
. Актуалізація опорних знань та актівізація розумової ДІЯЛЬНОСТІ.
. Вивчення нового матеріалу.
. Узагальнення, сістематізація та контроль знань та умінь учнів.
. Домашнє Завдання.
Основні поняття: Альтернативна СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО, Біологічне землеробство, органічне землеробство, Екологізація, ЧИСТА Продукція raquo ;, Утилізація, ВІДХОДИ.
Отрімані ОЦІНКИ - 8, з них відмінно - 5, добро - 3.
Домашнє Завдання: Доповіді на тему рекреація и туризм. Ресурси Рекреації и туризма .
Додаток В
Дата: 27.02.2015.
Предмет: Біологія.
Клас: 6-А.
Вчитель: Іванченко Л. А.
Кількість прісутніх учнів: 14.
Мова викладання: українська.
Тема уроку: Квітка - орган статевості розмноження.
Мета: Освітня - ознайоміті учнів з Будовий квітки, функціямі основних ее частин; довести, что квітка є генеративних органів рослини; розвівальна - розвіваті вміння робіті Висновки на Основі Отримання Ранее знань, вміння аналізуваті інформацію; виховна - виховувати естетичне сприйняттів квіток, ощадливість ставлені до рослин.
Обладнання та матеріали: таблиця Будова квітки raquo ;, муляж квітки, підручник, робочі зошити.
Тип уроку: Засвоєння НОВИХ знань.
Хід уроку.
І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ етап.
ІІ. Актуалізація опорних знань и мотивація навчальної ДІЯЛЬНОСТІ.
Бесіда: 1. Які Способи розмноження Вам відомі у рослин?
. Як здійснюється нестатеве розмноження?
. Які Способи вегетативного розмноження рослин зустрічаються у природі?
. Якими способами проводять штучне вегетативної розмноження?
. Назвіть Преимущества вегетативного розмноження порівняно Із статевості.
. Назвіть генератівні органі рослин.
ІІІ. Вивчення нового матеріалу [14-17].
Квітка - вкорочень, відозміненій и ограниченной в рості пагін, что Забезпечує Статеве розмноження.
Найменші квітки: вольфія без Коренєва (Азія), ряска (? 1 мм). Найбільша: рафлезія Арнольда (до 1 м в діаметрі) - тропічна Азія, хвілівнікі (від 30 до 60 см). Підручник ст. 146 малий. 142-144.
! Будова квіток подібна, а форма різна (прістосування до запиленості).
Частини квітки (підручник ст. 144 малий. 135):
Квітконіжка - частина стебла, до якої кріпіться квітка.
Сідячі квітки (злаки, подорожник).
Квітколоже - утрімує на Собі всі части квітки (є опуклім, плоским, відовженім ...).
Запис на дошці: оцвітіна=чашечка + віночок.
Оцвітіна - сукупність пелюсток и чашолістіків квітки.
Чашечка (зелена) - сукупність чашолістіків квітки (зросло- и вільноліста); захіщає внутрішні части квітки.
Віночок - сукупність пелюсток квітки (вільно- и зрослопелюсткові); захіщає Головні части квітки; пріваблює комах-запилювачів.
Запис на дошці: Оцвітіна
Проста Подвійна
(только віночок) (віночок + чашечка)
тюльпан, - троянди,
Конвалія, - яблуня,
кропива - Шипшина
Гола -...