аних результатів з використанн відомостей, наведення в табл. 3.3.
Таблиця 3.3
Шкала ОЦІНКИ якости керівника
ЗоніХарактерістіка зоніПрогнозНомінальнаМенше, чем М -? Якості, Які: практичніше не Присутні в людініНемає здібностей до конкретного виду діяльностіПотенційнаВід М -? до М Якості Слабко віраженіНеобхідно розвіваті якості в процессе навчання чі самоосвіті або через корекцію поведінкіПерспектівна зонаБільше М Добрі сформовані знання и достаточно розвінені умінняРекомендується звернути Рамус на розвиток Менш розвинення якостейОператівна зонаЗначно более М Добрі сформовані знання и добро розвінені уміння за шкірним блокуСамовдосконалення
Відповідно до табліці роблю Висновок, что у Надточія П.П. добро сформовані знання и добро розвіненні уміння за шкірним блоку, а его РІСД и уміння відповідають оперативному блоку.
ВИСНОВКИ
За період проходження педагогічної практики я БУВ ознайомлений з трьома ськладової: Навчально-методичне, ВИХОВНИЙ и управлінською функціямі. Для цього Нововелідніцькою загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів Було Створено Позитивні для мене умови для Ознайомлення и виконан Деяк з робіт, Які проводяться у навчальний заклад для здобуття педагогічного досвіду.
Варто відмітіті, что ефективність ДІЯЛЬНОСТІ Вищих Навчальних Закладів як важлівої складової системи вищої освіти безпосередно пов язана з рівнем организации навчально-методичної та виховної роботи. Навчально-методична робота є ськладової Частинами учбового процесса и одним з основних відів ДІЯЛЬНОСТІ керівніцтва ВНЗ, направленої на создания умів для Підвищення якості учбового процесса. До того ж, реальний рівень методичної роботи у віщому навчальному закладі є Важлива крітерієм потенціалу педагогічного колективу. А проведення якісно побудованої виховної роботи виробляти до покращення взаємовідносін в колектіві та неабиякий позитивно впліває на навчальний процес. Щодо управлінської ДІЯЛЬНОСТІ у ВНЗ, то вона винна здійснюватісь з розрахунку толерантності керівника до студентов, колег, викладацького складу, уміння вірно розподіляті навчальний план для студентов и Навчальне НАВАНТАЖЕННЯ на викладача, а такоже уміння створюваті доброзічліві Взаємовідносини в колектіві структурних Підрозділів и т.д.
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
1. Климчик О.М., Малярчук П.М., Мисливий Т.М., Дубровський В.П. Екологія. Вступ до фаху: Навчальний посібник. Житомир: «ЖНАЕУ», 2008. - 344 с.
2. Закон України" Про вищу освіту.- К .: ВР України, 2002. - 34 с.
. Положення про організацію навчального процесса у Вищих Навчальних закладах./Наказ Міносвіти України от 02.06.1993 р., № 161. - К. - 1993. - 24 с.
. Положення про практичне навчання студентов Национального аграрного университета.- К. - 2003. - 13 с.
. Положення про проведення практики студентів Вищих Навчальних Закладів України./Наказ Міносвіти України от 08.04.1993 р., № 93. -К.- 1993. - 17 с.
6. Навчальний процес у віщій педагогічній школі.- К .: НПУ ім. М.П. Драгоманова, 2001.
7. Андрущенко В. Основні Тенденції розвитку вищої освіти України на рубежі століть//Вища освіта України.- 2001. - № 1.
8. Положення про проведення практики студентів Державного вищого навчального закладу" Державний агроекологічний університет.- Житомир, 2006. - 8 с.
Додатки
Додаток А
Дата: 24.02.2015.
Предмет: Біологія.
Клас: 10-А.
Вчитель: Герасимчук В. М.
Кількість прісутніх учнів: 17.
Мова викладання: українська.
Тема уроку: Фотосинтез, его роль у природі. Історія Виникнення фотосинтезу. Роботи К. Тімірязєва. Фотосінтетічні пігменти. Поняття про фотосистеми [7-10].
Мета: Ознайоміті учнів з Основними Поняття, етапи та історією Виникнення фотосинтезу, зясувати его роль у природі та значення для людини, Розглянуто основні Досягнення Тімірязєва в цьом напрямку.
Обладнання та матеріали: підручник, робочий зошит, схеми, табліці.
Хід уроку.
. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ етап.
. Опитування Минулої тими.
. Вивчення нового матеріалу.
. Узагальнення.
. Домашнє Завдання.
Основні поняття: Реакція пластичність ОБМІНУ, ФОТОСИНТЕЗ, хлоропласти, ХЛОРОФІЛ, СВІТЛО, вуглекислий ГАЗ,...