Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Статьи » Проект цеху з виробництва консервів

Реферат Проект цеху з виробництва консервів





г/тоб

Борошно пасероване: S б=(360,17 * 0,8)/100=2,88 кг/тоб

Олія рослинна: ??S о=(360,17 * 3,0)/100=10,8 кг/тоб

Розрахунок норми витрат и матеріалів віконується на підставі рецептур, відходів и витрат за формулою:

=(S * 100 n)/((100-x 1) * (100-x 2) * ... * (100-xn)),


де S - рецептурні Кількість підготовленіх компонентів на 1 добу консервів, кг; 1, x 2, x п - витрати и відходи,% до масі сировини, яка надійшла на Дану операцію (складні відсотки)

Перерахуємо Норми витрат на 1тоб консервів (за Інструкцією). Норми витрат сировини и матеріалів наведені в кг на 1000кг нетто консервів.

Таким чином, если на 1000кг готового продукту витрати кабачків складають 1711,5 кг, то на 360,17кг нужно вітратіті 616,4 кг. Норма витрат других компонентів розраховуємо аналогічно

Кабачків:

Т к=(284,17 * 100 4)/((100-10,0) * (100-0,5) * (100-0,5) * (100-1, 7)? (9,5/5)=616,06 кг/тоб

цибулі:

Т ц=(18,0 * 100 5)/((100-17,0) * (100-50) * (100-0,5) * (100-1,7) * (100-2))=45,25 кг/тоб

Моркви:

Т м=(10,8 * 100 5)/((100-18,5) * (100-48) * (100-0,5) * (100-1,7) * (100-2))=26,58 кг/тоб

Зелень свіжої:

Т з=(3,6 * 100 2)/((100-30,0) * (100-1,7))=5,231 кг/тоб

Борошно:

Т б=(2,88 * 100 2)/((100-11) * (100-1,7))=3,33 кг/тоб

Перець чорний Мелень:

Т пч=(0,18 * 100)/(100-1,0)=0,18 кг/тоб

Перець духмяний Мелен:

Т пд=(0,18 * 100)/(100-1,0)=0,18 кг/тоб

Томатна паста 30%:

Т тп=(25,2 * 100)/(100-1,7)=25,63 кг/тоб

Сіль кухонна:

Т з=(4,3 * 100)/(100-1,0) * (100-1,7)=4,42 кг/тоб

Олія рослинна: ??

Т об=(10,8 * 100)/(100-6) * (100-2) * (100-1,7)=11,93 кг/тоб

Перевірка норм витрат сировини и матеріалів (за рецептури):

Т кабачків=360,17 * 1711,5/1000=616,4 кг/тоб

Т цибуля=360,17 * 127,5/1000=45,92кг/тоб

Т морква=360,17 * 72,1/1000=25,96 кг/тоб

Т зелень=360,17 * 14,5/1000=5,222 кг/тоб

Т сіль=360,17 * 12,3/1000=4,43 кг/тоб

Т перець чорний=360,17 * 0,543/1000=0,19 кг/тоб

Т перець духмяний=360,17 * 0,543/1000=0,19 кг/тоб

Т томатна паста=360,17 * 73,5/1000=26,47 кг/тоб

Т борошно=360,17 * 9,2/1000=3,31 кг/тоб

Т олія=360,17 * 50,5/1000=18,18 кг/тоб

Масу про ємної облікової банки для консервів Морква гарнірна розрахуємо Наступний чином:

М про=340/0,7992=425г;

Візначімо рецептуру шкірного компоненту консервів на 1тоб.

Морква складає 580 кг на 1000 кг консервів, тобто 58%

Таким чином S м=(425 * 58)/100=246,5 кг/тоб

Аналогічно візначаємо рецептуру всех других компонентів:

Цибуля: S ц=(425 * 2,1)/100=8,925 кг/тоб

Сіль: S з=(425 * 0,21)/100=0,8925 кг/тоб

Лимона дотта: S Л.К. =(425 * 0,105)/100=0,446 кг/тоб

Нізін: S н. =(425 * 0,021)/100=0,089 кг/тоб

Розрахунок норми витрат и матеріалів віконується на підставі рецептур, відходів и витрат за формулою:

=S * 100/100-х,


Норма витрат сировини розраховується при сумарная відсотку Втратили и відходів (Прості відсотки).

Морква:

Т м=(246,5 * 100 2)/(100-19) * (100-1)=307,39 кг/тоб

Цибуля:

Т ц. =(8,925 * 100 2)/(100-1) * (100-1)=9,106 кг/тоб

Сіль:

Т с. =(0,8925 * 100 2)/(100-1) * (100-1)=0,91 кг/тоб

Лимона дотта:

Т Л.К. =(0,446 * 100 2)/(100-1) * (100-1)=0,455 кг/тоб

Нізін:

Т н. =(0,089 * 100)/(100-2)=0,091 кг/тоб

Перевірка норм витрат сировини и матеріалів (за рецептури):

Т морква=425 * 723/1000=307,27 кг/тоб

Т цибуля=425 * 21,4/1000=9,095кг/тоб

Т сіль=425 * 2,14/1000=0,91 кг/тоб

Т лимона к-та=425 * 1,07/1000=...


Назад | сторінка 13 з 20 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Розрахунок парогенератора ПГВ-1000
  • Реферат на тему: Розрахунок парогенератора ПГВ-1000
  • Реферат на тему: Розрахунок парогенератора ПГВ-1000
  • Реферат на тему: Розрахунок парогенератора ПГВ-1000
  • Реферат на тему: Тепловий розрахунок парового котла типу Пп-1000-25-545/542-ГМ