ичальні рідному місту »
Ведуча: А ще з давніх давен в нашому городе Розвивайся торгівля и ремесло. Місто отримай право Проводити щорічно 10 ярмарків. Популярністю смороду не надходило Лейпцігському.
ДІТ.
І до СЬОГОДНІ люд Бердичівський гуде.
Люд на ярмарків іде.
Тут банани, там шербет,
Курі, яйця, туфлі й мед.
Дит .
Тут продукти, там тое
Скрізь Веселі тари-бари.
А довкола вир и сміх,
Бо ж сміятіся НЕ гріх.
Ігри - атракціони
1. «Бій півнів».
. «Тягном бика».
Ведуча
Гнілоп'ять пірнає у тумані.
Місто в поранковій тішіні.
З Закордоний рідкіснім товаром
Прібулі у місто Кораблі.
призахідного діти - «поляки», вітаються польською мовою, діти - «Росіяни», вітаються Преса, діти - «євреї», вітаються єврейською.
Віконується танцювальний віночок «Дружба ». Діти віконують танок в національніх костюмах
Ведуча: нехай всегда у Бердічеві панує мир, злагода, дружба та достаток!
Протокол № 3
Спостереження колективного інтегрованого заняття (Ознайомлення з оточуючім + малювання)
Дата: 4 лютого 2011року
Кількість дітей: 12
Вихователь: Ярмак С.А.
Тема : Моє рідне місто
Мета: розшіріті знання дітей про рідне місто - Бердичів (місто старе, має свою нас немає). Познайомитись з версіямі походження назви міста, его Основними історико-культурними пам'ятками (кляштор, пошта, Будинок творчості та ін.) Звернута увага на сучасний вигляд міста, віклікаті бажання мілуватісь та гордітісь рідним містом, мріяті сделать его КРАЩИЙ. Розвіваті логічне мислення, уявлення, фантазію, творчість, діалого-монологічне мовлення. Віховуваті любов до рідніх та близьким людей, рідної оселі, міста, де ти народився и живеш.
Хід заняття
Вихователь: У кожної людини є свой рідний дім, де нам затишно и тепло. А тепло від того, что оточують нас блізькі та рідні нам люди. Альо Всі ми маємо один Спільний дім. Як ви думаєте, что є нашим спільнім будинком? Наше рідне місто - Бердичів. Ось як про нього сказавши співає (вірш про Бердичів)
Вихователь : Діти, чи добре там, де про ті, что наше місто Дуже Давнє, воно має свою нас немає. Хочу Запропонувати вам поподорожуваті по рідному місту. Ніхто НЕ проти?
Вихователь : Як можна подорожувати містом, щоб Побачити одночасно его Старовинна и сучасним?
«Відкритий мікрофон»
Діти вісловлюють свои думки.
Вихователь: