Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые обзорные » Розробка технології виготовлення та калібрування валків для швелера № 16

Реферат Розробка технології виготовлення та калібрування валків для швелера № 16





> l? ш = lш/(еш +1) = 159.2/(0.011 +1) = 157.5 мм.


Випуск калібру приймемо таким же, як і в контрольному калібрі:

tg?? = 15. Тоді?? = 0.1489 радий і

h? = l? фcos?? = 62.2 * cos0.1489 = 61.5 мм.

Наведені розміри помилкових фланцев розрахуємо за рівняннями при 1 /?? b = 1.236; 1 /?? d = 1.243; h? = h?/d? = 61.5/6.5 = 9.46 і hф? = l? ф/d ? = 62.2/6.5 = 9.57:

hл? = 0.958 * 1.236-0.612 * 1.234-0.34 * 0.15-0.0014 * 9.46 * 9.57 +0.038 * 16-0.005 = 0.604;

Bл? = 0.224 * 9.46 +1.609 * 0.604-0.032 * 16 * 0.604 +0.612 = 3.394.

Абсолютні розміри помилкових фланцев складуть:


h? л = hл? d? = 0.604 * 6.5 = 3.9 мм;

b? л = Bл? d? = 3.394 * 6.5 = 22.1 мм;


а? л = 0, товщина помилкового Фланці вершині.

Розміри калібру:


R? ш = l? ш/2?? = 157.5/(2 * 0.1489) = 528.9 мм;

У? ш = 2R? шsin?? = 2 * 528.9 * sin0.1489 = 156.9 мм;

У? ф = (l? ф + d?) sin?? = (62.2 +6.5) sin0.1489 = 10.2 мм;

D? = 0.5В? ш-tg??/2 = 0.5 * 156.9 * tg0.07445 = 5.9 мм.


Радіуси заокруглень елементів калібру:

R? = С1b? = 1.049 * 9.9 = 10.4 мм;

r? = C2a? = 0.617 * 9 = 5.5 мм;

r? 1 = 0.5R? = 0.5 * 10 = 5 мм.


Аналогічно проводимо розрахунки для інших калібрів.

У розрізному калібрі 9 для дійсних фланцев отримуємо співвідношення: b/Вш = 49.4/128.1 = 0.386, і нахил внутрішніх граней фланцев tg? b = 0.453, що відповідає ознакам розрізного калібру з гострими гребенями. Розміри помилкових Фланці розрізному калібрі приймемо такими ж, як і у восьмому калібрі: hл = 29.9 мм; Bл = 66.4 мм і ал = 41.3мм

У результаті побудови спочатку розрахована товщина шийки розрізного калібру d = 61.5 мм збільшуємо по гребеню до 64.9 мм за рахунок того, що Bл/Bш = 66.4/128.1 = 0.518, тобто внутрішні грані помилкових фланцев перетнулися на вертикальній осі калібру вище верхньої розрахункової межі шийки. Крім того, додаткове збільшення товщини шийки калібру відбудеться за рахунок заокруглення внутрішніх граней помилкових фланцев радіусом 36 мм. p> Розрахунок розмірів заготовки:

З метою поліпшення умов центрування і стійкості заготовки при вході в розрізної калібр приймемо попередньо В0 = Вш = 128.1 мм. Для визначення висоти заготовки розрахуємо площа розрізних клинів без урахування радіусів заокруглень (калібр 9):

а) верхнього

? в.кл = ((128.1-2 * 29.9 * 0.15-2 * 41.3)/2) * 26.5 = 484 мм2

б) нижнього

? н.кл = ((128.1 +2 * 61.5 * 0.15-2 * 49.4) + (158.8-2 * 37))/2) * 40.9 = 2710.6 мм2

в) загальну


? р.кл =? в.кл +? н.кл = 484 +2710.6 = 3194.6 мм2.

Висота полиці розрізного профілю:

Нр = 40.9 +61.5 +29.9 = 132.3 мм

Середня ширина розкату в осередку деформації:


Вср = 0.5 (В0 + Вр) = 0.5 (128.1 +137.3) = 132.7 мм


Підставляючи отримані значення у формулу:



Назад | сторінка 15 з 19 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Психологія викриття маскіровок, інсценівок і помилкових алібі
  • Реферат на тему: Проектування і розрахунок попередньо напруженої плити перекриття, розрізног ...
  • Реферат на тему: Розміри и структура Нашої Галактики
  • Реферат на тему: Розміри сільськогосподарськіх ПІДПРИЄМСТВА в СУЧАСНИХ умів господарювання
  • Реферат на тему: Класи неорганічних речовин. Розчини електролітів. Розміри атомів і воднев ...