Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые обзорные » Органіціі фінансів на підприємстві

Реферат Органіціі фінансів на підприємстві





align="justify"> 20%/100 = 9,6 млн. руб.

Пком = 48 млн. руб. Г— 10%/100 = 4,8 млн. руб.

Пу = 8 млн. руб. /5 = 1,6 млн. руб. p align="justify"> В = 32 + 9,6 +4,8 + 1,6 = 48 млн. руб.

ПДВ = 48 Г— 20%/100 = 9,6 млн. руб.

Лп4 = 32 + 9,6 + 4,8 + 1,6 + 9,6 = 57,6 млн. крб.

Лізингові платежі в п'ятий рік:

Пк = 16 млн. руб. Г— 20%/100 = 3,2 млн. руб.

Пком = 16 млн. руб. Г— 10%/100 = 1,6 млн. руб.

Пу = 8 млн. руб. /5 = 1,6 млн. руб. p align="justify"> В = 32 + 3,2 +1,6 + 1,6 = 38,4 млн. крб.

ПДВ = 38,4 Г— 20%/100 = 7,68 млн. руб.

Лп5 = 32 + 3,2 + 1,6 + 1,6 + 7,68 = 40,08 млн. руб.

Загальна сума лізингових платежів на весь термін договору:

Лп = ЛП1 + Лп2 + ЛП3 + Лп4 + Лп5 = 92,16 +80,64 + 69,12 + 57,6 + 40,08 = 339,6 млн. руб.

Загальний розмір лізингового платежу за мінусом авансу:

Лп = 339,6 - 80 = 259,6 млн. руб.


Таблиця 3.2. Графік сплати лізингових платежів

Дата виплатСумма, млн. руб.01 лютого 2011 года51, 9201 лютий 2012 года51, 9201 лютий 2013 года51, 9201 лютий 2014 года51, 9201 лютий 2015 года51, 92

Для можливих змін з оплатою зробимо розрахунок лізингових платежів за договором фінансового лізингу, який представляє компанії В«Транссибірська Лісова компаніяВ» право викупу майна - предмета договору за залишковою вартістю після закінчення терміну договору.

Вихідні дані: Вартість майна - 160 млн. руб.;

Термін договору - 5 років;

Норма амортизаційних відрахувань - 10% річних;

Ставка кредиту банку - 20%;

Комісійна винагорода - 10%;

Додаткові послуги лізингодавця - 8 млн. руб.;

Ставка податку на додану вартість - 20%.

Компанія В«Транссибірська Лісова компаніяВ» має право викупити майно по витікання терміну договору за залишковою вартістю.

Лізингові внески здійснюються щорічно рівними частками, починаючи з першого року.

Розрахунок середньорічної вартості об'єкта лізингу

А = 160 млн. руб. Г— 10%/100 Г— = 16 млн. руб.


Назад | сторінка 16 з 21 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Порядок укладення, зміни та розірвання господарських договорів. Проект дог ...
  • Реферат на тему: Комплексне дослідження інвестиційного договору та договору пайової участі у ...
  • Реферат на тему: Методи розрахунків лізингових платежів
  • Реферат на тему: Деякі питання співвідношення публічного договору і договору приєднання
  • Реферат на тему: Зміст трудового договору та відмінність його від договору підряду