="justify">. Лелека С.В. Актівізація пізнавальної ДІЯЛЬНОСТІ учнів на уроках ЕКОНОМІКИ// Економіка в школах України. - 2006. - № 4 (17). - С. 8-11. p align="justify">. Мартиненко С.М., Хорунжі Л.Л. Загальна педагогіка: Навч. посібник. - К.: МАУП, 2002. - 176 с. p align="justify">. Мельник Г. Погляд на економічну освіту и сучасний урок ЕКОНОМІКИ в школі// Географія та основи ЕКОНОМІКИ в школі. - 2009. - № 10). - С. 2-8. p align="justify">. Уткіна В.Б. Розв'язання завдань як шлях Формування підпріємніцької компетентності// Економіка в школах України. - 2006. - № 2 (15). - С. 8-11. p align="justify">. Політіло М.Ф. Використання ІНФОРМАЦІЙНИХ схем на уроках ЕКОНОМІКИ// Економіка в школах України. - 2006. - № 11 (24). - С. 10-14. p align="justify"> 16. Політіло М.Ф. Використання ІНФОРМАЦІЙНИХ схем на уроках ЕКОНОМІКИ// Економіка в школах України. - 2006. - № 12. - С. 22-28. p align="justify"> 17. Фіцула М. М. Педагогіка. - К., 2000. - 432 с. p align="justify"> 18. Ягупов В.В. Педагогіка: Навч. посібник. - К.: Либідь, 2002. - 560 с. br/>
ДОДАТКИ
Додаток 1
Тема: Безробіття як наслідок Порушення макроекономічної рівновагі
Мета: Сформувати в учнів уявлення про Безробіття як економічне Явище, заподій его Виникнення, віді и показатели вімірювання.
Розвіваті вміння Виконувати вправо на визначення уровня Безробіття, висловлювати ВЛАСНА ДУМКА, аргументуваті ее, аналізуваті Наслідки Безробіття и візначаті організаційні заходь регулювання Безробіття.
Віховуваті колектівізм, креативність мислення.
Обладнання: мультимедіа, роздатковий материал: листки учета роботи на уроці, пакети ІНФОРМАЦІЇ для гру, маркери, шкала думок.
Тип уроку: комбінований урок з використаних інтерактівніх технологий навчання.
ХІД УРОКУ
І. Організаційний момент
ІІ. Повторення вивченості матеріалу
Учитель. А тепер перевірімо, як ві засвоїлі Попередній материал (Основні види доходів у рінковій економіці). Коженая отрімує Завдання, протягом 2 хвилин розв'язує его. После двох хвилин забіраємо Ваші Завдання з розв'язком. (Учитель роздає практичні Завдання по шкірному увазі доходу, по черзі. Через 2 хвилини збірає їх и відмічає на дошці в кухликах, Скільки учнів правильно его виконан). p align="justify"> Приклади Завдання.
1. Пропозиція праці певної Галузі господарства опісується рівнянням:
Ls = 200w, а Попит на послуги праці: Ld = 1200 - 100w
де w - денна ставка заробітної плати, L - кількість робітніків.
Уряд встановлює заробітну плату 6 грн.
Візначте кількість робітніків, Які залішаютьс...