Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Статьи » Проект каменеобробного цеху з виробництва облицювальних виробів з натурального каменю

Реферат Проект каменеобробного цеху з виробництва облицювальних виробів з натурального каменю





З осн=261 * 8 (11 * 140 + 17 * 130 + 13 * 120)=261 * 8 (1540 + 2210 + 1560)=11 087 280 рублів.


Додаткова заробітна плата основних робітників обчислюється у розмірі 18-25% основної зарплати:


З д. осн=0,2 * З осн=2217456 рублів.


Сумарний фонд заробітної плати основних робітників:


З 1 осн=З осн + З д. осн=13304736 рублів.


Річний фонд заробітної плати допоміжних робітників при середній тарифній ставці III розряду:


З доп=261 * 8 * 7 * 130=1900080 рублів.


Річна заробітна плата молодшого обслуговуючого персоналу приймається:


З моп=261 * 90 * 8 * 1=187 920 рублів.


Заробітна плата інженерно-технічних працівників і контрольно-службовців приймається рівною 25% зарплати основних виробничих робітників:


З ІТП=0,25 * 13304736=3326184 рублів.


Доплата для ІТП і службовців обчислюється у розмірі 18-25% фонду заробітної плати:


З д. ІТП=0,2 * 3326184=665237 рублів.


Повна заробітна плата ІТП і службовців: З п. ІТП=3991421 рублів.

Загальний фонд заробітної плати основних і допоміжних робітників МОП, ІТП і службовців:


З=13304736 + 1900080 + 187920 + 3991421=19384157 рублів.


4.3 Розрахунок вартості виробничої будівлі та адміністративно - побутових приміщень


Розрахунок вартості будівель каменеобробних цехів можна виробляти за даними для проектування машинобудівних заводів, враховуючи типовий характер будівництва.

Вартість річної оренди 1 м 3 виробничої будівлі каменеобробного цеху приймається рівним 80 руб. при висоті будівлі 13,5 м:


Р ц=5618 * 80 * 13,5=6067440 рублів.


Вартість 1 м 3 адміністративно - побутових приміщень приймається рівною 250 рублів. При висоті, яку можна прийняти рівною 3 м:


Р адм. побут=146,5 * 3 * 250=109875 рублів.


Загальна вартість виробничих та адміністративно-побутових приміщень:


Р зд=Р ц + Р адм. побут=6067440 + 109875=6177315 рублів.


4.4 Розрахунок вартості обладнання і амортизаційних числень


Вартість верстатів:


Р ст=566000 + 39500 + 186500 + 267200 +108 725 + 126 125 + 25 850 + 13 025=1332925 євро=54103425 рублів.


Вартість одного візка для розпилювального верстата приймається рівною 25000 рублів, вартість одного вилочного навантажувача - 55000 рублів.

Вартість розвантажувача - 4010230 рублів.

Вартість рольгангів - 735595 рублів. Вартість одного 20-тонного крана - 550000 рублів. Вартість підйомно-транспортного устаткування:


Р п/тр=2 * 25000 + 2 * 55000 + 2 * 550000 + 4010230 + 919493=6189723 рублів.


Вартість допоміжного обладнання (вентиляційних установок, насосів, компресорів та ін.) приймається рівною 15-20% вартості верстатів:


Р доп=51835172 * 0,2=10367034 рублів.


Вартість монтажу - Р м=1552922 рублів

Загальна вартість усього обладнання з урахуванням його монтажу:


Р сб=Р м + Р ст + Р п/тр + Р доп=72542611 рублів.


Вартість меблів для адміністративно-побутових приміщень приймається рівною 2% вартості верстатів і підйомно-транспортного устаткування:


Р меб=(54103425 + 6189723) * 0,02=1205863 рублів.


Вартість оснащення і пристосувань приймається рівною 10-15% вартості верстатів і підйомно-транспортного устаткування


Р осн=0,12 * (54103425 + 6189723)=7235178 рублів.


Вартість алмазного інструменту, споживаного за рік:


Р ін=Р алм *? q i,


Де qi - відповідні витрати алмазів за операціями розпилювання, окантовки та шліфування, карат; Р алм=20 руб.


Р ін=(45098 + 293 + 77 062 + 77 062 + 293,2) * 20=3996162 рублів.


Загальна вартість обладнання, оснащення та інструментів:


Р 0=72542611 + 7235178 + 3996162=83773951 рублів


Розрахунок а...


Назад | сторінка 18 з 32 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Середньорічна вартість основних виробничих засобів
  • Реферат на тему: Вартість основних засобів. Виробнича потужність підприємства
  • Реферат на тему: Предприятие як суб'єкт господарювання. Відновна ВАРТІСТЬ основних фонд ...
  • Реферат на тему: Розрахунок податку на додану вартість
  • Реферат на тему: Розрахунок податку на додану вартість (ПДВ)