15? 1 кран. p align="justify"> У прольоті Г-Д встановлюємо мостовий кран вантажопідйомністю 125 кН, У прольотах Б-В, В-Г, Д-Е використовуємо кран-балки вантажопідйомністю 50кН. На робочих місцях при необхідності встановлюємо повноповороті, неполноповоротние консольні крани, ручні талі, пневмопідйомника, домкрати. br/>
5. Техніко-економічна оцінка ремонтного підприємства
.1 Розрахунок собівартості ремонту машин
.1.1 Вартість основних фондів:
Зі = Сз + Сст + Сп + Сі (38)
де Сз - вартість виробничих будівель, руб;
Сст - вартість силового і верстатного обладнання, руб;
Сп - вартість інструменту, пристроїв і штампів, руб;
Сі - вартість інвентарю, руб.
.1.1.1 Вартість виробничої будівлі, руб:
Сз = В * L * Н * С1 (39)
де B, L, Н - параметри виробничого корпусу, В = 90м, L = 168м, Н = 10,8 м;
С1 - вартість 1м3 будівлі, С1 = 10руб/м3.
Сз = 90 * 168 * 10,8 * 10 = 1632960 крб.
.1.1.2 Вартість силового і верстатного обладнання, руб:
Сст = 0,8 * Зі
Сст = 0,8 * 1632960 = 1306368 крб.
5.1.1.3 Вартість інструменту, пристроїв і штампів, руб:
Сп = 0,1 * Сст
Сп = 0,1 * 1306368 = 130637 руб.
.1.1.4 Вартість інвентарю, руб:
Сі = 0,02 * Сст
Сі = 0,02 * 1306368 = 26127 руб.
Вартість основних фондів за формулою (38), руб:
Зі = 1632960 + 1306368 + 130637 + 26127 = 3096092 крб.
.1.2 Повні виробничі фонди, руб
Фп = Зі + Соб (40)
де Соб - оборотні кошти, руб:
Соб = 0,25 * Со, (41)
Соб = 0,25 * 3096092 = 774023 руб.
Фп = 3096092 + 774023 = 3870115 крб.
.1.3 Собівартість одиниці продукції, що випускається, руб:
Сс = Ср + Сзп + См + Н (42)
де Ср - витрати на оплату праці виробничих робітників, руб;
Сзп - вартість покупних запасних частин, руб;
См - вартість ремонтних матеріалів, включаючи витрати на виробничі потреби, руб;
Н - накладні витрати, включаючи цехові, руб.
.1.3.1 Витрати на оплату праці виробничих робітників, ...