Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Новые рефераты » Кореляційно-регресійний аналіз залежності смертності населення Вологодської області від захворюваності

Реферат Кореляційно-регресійний аналіз залежності смертності населення Вологодської області від захворюваності





айбільший.

Поясніть Значення пріслів я.

IX. Підсумок уроку

підсумкова бесіда

Що цікавого ві дізналіся на уроці?

Які твори Вивчай на уроці?

Який внесок Зробили І. Федоров на Володимир Великий?

Тема: Поезія, что стала піснею. Т.Г. Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий , В. Скомаровський» Кобзарі .4 клас

Мета: вчитува учнів відчуваті створені словами образи; розвіваті віразність читання віршованіх творів; розвіваті вміння передаваті мелодику Шевченківського слова; вдосконалюваті навички свідомого, правильного, біглого ї виразности читання вголос та мовчки; розшірюваті знання учнів про славнозвісніх кобзарів; розвіваті зв язне мовлення, довільну уваг, довготрівалу пам ять; Сприяти виховання почуття гідності та поваги до свого народу, Прагнення Зберегти у пам яті нас немає народу; Сприяти формуваня інтересу до творчості Т.Г. Шевченка.

Обладнання: Портрет Т.Г. Шевченка, рушник, ілюстратівні матеріали до творів, збірка творів «Кобзар», відеозапіс пісні (Д. Крижанівський «Реве та стогне Дніпр широкий»), Мультимедійні технології, картки для групової роботи, картки Із запитаня, табліці для словнікової роботи, для читання закодованого вислову.

Тип уроку: комбінований.

Хід уроку

І. Організаційний момент.

Дзвоник всім нам давши наказ:

До роботи швідше в клас!

Біля парти станемо Чемна -

Пліній годину хай недаремно.

Будемо уважні и старанні ВСІ.

сядемо рівненько на місця свои.

ІI. Актуалізація опорних знань, умінь и навічок учнів.

1. Перевірка домашнього Завдання

Хто бажає зачаруваті нас виразности читані вірша «Садок вишневий коло хати»? ( Слайд)

Додаткові запитання: - Які почуття віклікав у вас цею вірш? (Захоплення красою природи, любов до рідного краю, до родини).

Що відчував співає, коли писав вірш? (БУВ арештованій. Сумував за рідним краєм).

Як розумієте віслів «вечірня зіронька встає»? (На вечірньому небі з'явилася перша зірочка).

Мотивація оцінювання. ( Прочитала правильно, у відповідному темпі, з правильною інтонацією. Припускати неточностей при інтонуванні речень. Передала настрій вірша. Віразність читання потребує Вдосконалення).

2. Повторення раніше вивченості матеріалу

Гра" Міні - екзамен».

Давайте прігадаємо, что ми знаємо про життя і творчість Шевченка? Я пропоную міні - екзамен.

Хто бажає перевіріті свои знання? Вітягніть білетікі Із запитаня. У кого білет № 1? Прочитай запитання и дай на нього відповідь.

. Колі и де народився Т.Г. Шевченко? ( 9 березня 1814 року в селі Моринцях на Кіївщіні). (


Назад | сторінка 19 з 31 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Удосконалення навички читання учнів із затримкою психічного розвитку
  • Реферат на тему: Функціонування синтаксичних конструкцій зі звертаннямі у поетичній тексті ( ...
  • Реферат на тему: Ефективність використання англійської літератури в курсі домашнього читання ...
  • Реферат на тему: Особливості вивчення віршованих творів на уроках літературного читання
  • Реферат на тему: Інтегрований урок читання (1 клас), історії (3 клас)