Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Новые рефераты » Техніка гри в баскетбол

Реферат Техніка гри в баскетбол

з щитами. Перед кожною стійкою зі щитом від лицьової лінії до штрафної лінії - 3,6 (м). довжина області штрафного кидка від лицьової до штрафної лінії дорівнює 5,8 (м). У центрі штрафної лінії проведені круги з діаметром 3,6 (м).

Інвентар.

При грі в баскетбол використовуються стійки з щитами, опущені зі стелі на спеціальних пристроях. Стійка зроблена зі сталевих труб. Щити з кошиками на висоті 3,5 (м) - зазвичай з дерева мають розміри 1,80 Г— 1, 20 (м). Внутрішній діаметр металевих кілець кошиків 45 (см). Кошик являє собою мотузяну сітку без дна 40 (см) довжиною.

М'яч, наповнений повітрям, виконаний з синтетичних матеріалів. Його окружність - 75-78 (см), вага - 600-650 (р). p> Одяг.

Одяг баскетболістів - спортивні труси і майка з номерами з 4 по 15 на гуди і на спині (у капітана команди повинні бути особливі відмітки). Взуття - Високі черевики без підборів на гумовій підошві. При необхідності на коліна можуть бути надіті наколінники.

Правила гри в баскетбол В

Команда і запасні гравці. До складу кожної команди входить 5 основних і 5-7 постійних запасних гравців, які можуть вступити в гру тільки після зупинки гри і свистка судді.

Час гри. У всіх класах баскетбольні матчі діляться на 2 тайми по 20хв. чистого часу. Перерва між таймами 10хв. Якщо після закінчення часу матчу команди набрали однакову кількість очок, то дається додатковий час (5хв) для виявлення переможця. Кожна команда має право на 2 тайм-ауту в кожному таймі. Тренери зазвичай використовують тайм-аути для того, щоб дати гравцям тактичні настанови і зробити заміну. ​​

Початок гри. Гра починається з того, що в центрі майданчика суддя кидає м'яч вгору між двома гравцями, кожен з яких намагається відбити м'яч своїй команді.

Правила переміщення. Згідно з цим правилом, гравець, який отримав м'яч, має право зробити тільки два кроки. Стрибок з місця з м'ячем в руці є порушенням правила переміщення.

зупиночних м'ячем. Називається така ігрова ситуація, при якій з м'ячем стикаються по 1 або 2 гравця кожної команди і м'яч виводиться з гри. У цьому випадку гра триває спірним вкиданням. p> М'яч поза грою. Якщо м'яч або гравець з м'ячем стосується обмежених ліній майданчика або статі, то суддя дає команду "поза ігри ".

Вкидання. Після зупинки гри у випадку "Поза грою" або технічних помилок (порушення правила переміщення, правила часу і т.д.) м'яч вводиться в гру шляхом викидання за бокової лінії.

Оцінки. Кидок м'яча у кошик зараховується до тому випадку, якщо м'яч падає через кільце і сітку зверху в низ. За кожен успішний кидок команда отримує 2 очки, за кожен вдалий штрафний кидок - 1 очко.